reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Te moje cukry to taka sinusoida, że szok, jednego dnia mam 99 rano, drugiego 83, trzeciego 91 i tak ciągle. Coś czuję, że dostanę insulinę na noc. No i oczywiście schiza, że to maluchowi szkodzi...ale to chyba nie tak szybko, co?🙂

@Mama2012/2020/2022 teraz mamy zapotrzebowanie na 2-2,5l podobno więc jak trochę mniej wypijesz to Ci się zagęści. Ja mam różnie bardzo :)
 
Te moje cukry to taka sinusoida, że szok, jednego dnia mam 99 rano, drugiego 83, trzeciego 91 i tak ciągle. Coś czuję, że dostanę insulinę na noc. No i oczywiście schiza, że to maluchowi szkodzi...ale to chyba nie tak szybko, co?🙂

@Mama2012/2020/2022 teraz mamy zapotrzebowanie na 2-2,5l podobno więc jak trochę mniej wypijesz to Ci się zagęści. Ja mam różnie bardzo :)
Nie zaszkodzi.
Faktycznie,mało pije nie odczuwam pragnienia.
 
Dzień dobry. U mnie smutne wieści troszke 🥺 wczoraj czekając w kolejce u endokrynologa dostałam silnego krwotoku, całe szczęście, że to sie stało w szpitalu. Leżę na oddziale, podobno mam jakiegos krwiaka przy kosmowce? Dokladnie nic mi jeszcze nie mówili, czekam na obchód, lekarz wczoraj tylko, ze bedzie dobrze. 🤷‍♀️ Dzidziusiowi serduszko wczoraj biło, wiec tyle dobrego. Nadal krwawie, ale już mniej niz ten krwotok, bo to byl jakis kosmos! 😖
A na USG poniedziałkowym nic nie wzbudziło niepokoju lekarza? Dobrze ze sytuacja się normuje.
 
Dziewczyny z cukrzycą, może nie znacie Freestyle Libre. Mnie szlag trafia z tymi pomiarami glukometrem + nie wiem co się dzieje w nocy więc kupiłam sobie freestyle libre właśnie. Kiedyś kosztował chyba 800 zł i mega ciężko było go dostać, a teraz pakiet startowy z apką w telefonie 255 zł :) Ja go kiedyś już używałam i niektóre czujniki wariowały, np ciągle pokazywały mi hipoglikemię mimo, że glukomwtr nie potwierdzał, ale ogólnie spoko sprawa, zawsze taki czujnik reklamowaliśmy i przysyłali nowy :) Za tydzień ma być u mnie :)
 
reklama
Dziewczyny z cukrzycą, może nie znacie Freestyle Libre. Mnie szlag trafia z tymi pomiarami glukometrem + nie wiem co się dzieje w nocy więc kupiłam sobie freestyle libre właśnie. Kiedyś kosztował chyba 800 zł i mega ciężko było go dostać, a teraz pakiet startowy z apką w telefonie 255 zł :) Ja go kiedyś już używałam i niektóre czujniki wariowały, np ciągle pokazywały mi hipoglikemię mimo, że glukomwtr nie potwierdzał, ale ogólnie spoko sprawa, zawsze taki czujnik reklamowaliśmy i przysyłali nowy :) Za tydzień ma być u mnie :)
Używałam. No jak ktoś musi cała ciążę to fajne rozwiązanie
 
Do góry