reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No ok. Uspokoiłyście mnie. To moja pierwsza ciąża więc jeszcze nie ogarniam co jest normalne a co nie. Jak kilka dni nie miałam żadnych objawów to też zaczęłam panikować zamiast się cieszyć że w końcu lepiej się czuje 🤣
Ja to samo, cały dzień wczoraj jęczałam, że mnie nie mdli, jak wieczorem wróciło to żałowałam, że się nie cieszyłam :) Ale u Ciebie objawy już się będą wyciszać :)

Totalnie Cię rozumiem, też jestem pogubiona i to też moja pierwsza ciąża.

@outofthebox aż nie wiem co napisać, ale skoro do tego etapu jest ok i jesteś zabezpieczona ze wszystkich stron to na logikę jest ogromna szansa, że będzie ok :) Kiedyś w jakichś badaniach czytałam, że większość zdrowych ludzi ma okresowo przeciwciała przeciw różnym organom.
 
@outofthebox nie wiem czy Ciebie pocieszają takie historie z życia wzięte, ale moja koleżanka poroniła w 20 tygodniu...zaszła w ciążę 3 miesiące po tym i ma już dwulatka dziś :) Druga koleżanka miała niezliczoną liczbę poronień, wiele po in vitro. W końcu się udało, urodziła zdrową córkę, a kilka lat później zaszła w ciążę naturalnie i bez żadnych komplikacji urodziła zdrowego synka :) Ja wiem, że się stresujesz i pewnie czujesz, że to Twój organizm jest problemem, ale całkiem możliwe, że przyczyną była losowa, letalna wada i jedno z drugim nie miało nic wspólnego.
 
Moja koleżanka w tamtym roku straciła dziecko w 26tc 😭 miała jakaś stara bliznę na macicy i cienka i nie wytrzymała i pękła. Mieszka w Holandii, zamiast ratować dziecko, chociaż próbować to pozwolili mu się udusić w brzuchu 😭😱 wg mnie w Polsce by nie czekali tylko ratowali oboje
 
reklama
Nie katujmy się negatywnymi historiami, bo prawda jest taka ze znacznie więcej kobiet w tym samym czasie urodziły zdrowe bobaski. Bądźmy dobrej myśli. Pewnie mało jest teraz kobiet które nie przeszły jakiejś traumy i ciężkich doświadczeń. Nie oglądajmy się za siebie. Ja wierzę w moje maleństwo. Wierzę , że wszytko bedzie dobrze. A jeśli los zadecyduje inaczej- trudno, trzeba żyć dalej. Mamy tylko jedno życie!
 
Do góry