reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Kurczę dla mnie to mierzenie cukru to czarna magia, wiecie, ze u mnie nikt tego nie bada do 24 tyg, kiedy jest krzywa? Szukałam norm i one nie istnieją, w Niemczech były duuuuzo wyzsze niż w Polsce, gdzie wszystkim diagnozują cukrzyce ciążowa oO Zastanawiam się, czy słusznie Was tak męczą, bo sama dieta od początku ciazy to mega męcząca sprawa i to przy wyniku typu 94 :o Poczytam sobie badanka po pracy, bo az mnie to zastanawia.
Moj ginekolog i diabetolog też na spokojnie podchodzą. Ja nawet nie robię badania krzywej. zauważyłam ostatnio że trochę modne jest.
 
reklama
Ja mam pytanie do dziewczyn z wysokim TSH bo mi dziś wyszło za wysokie 3,1306 i lekarz stwierdził tarczycę choć przed ciążą robiłam wszystkie badania i nie było czy to mam jakiś w pływ na ciążę endokrynologa mam w piątek przynajmniej wiem czemu nie umiałam schudnąć.
 
Ja mam pytanie do dziewczyn z wysokim TSH bo mi dziś wyszło za wysokie 3,1306 i lekarz stwierdził tarczycę choć przed ciążą robiłam wszystkie badania i nie było czy to mam jakiś w pływ na ciążę endokrynologa mam w piątek przynajmniej wiem czemu nie umiałam schudnąć.
No masz niedoczynności tarczycy. Ma to wpływ na ciążę,wagę, suchość skóry itd. Ale ja nie byłam gruba mając wynik nawet 7. Ale nie mogłam zajść w ciążę. Tylko mi spadło do 1 i od razu dzidzia.
 
Ja mam pytanie do dziewczyn z wysokim TSH bo mi dziś wyszło za wysokie 3,1306 i lekarz stwierdził tarczycę choć przed ciążą robiłam wszystkie badania i nie było czy to mam jakiś w pływ na ciążę endokrynologa mam w piątek przynajmniej wiem czemu nie umiałam schudnąć.
Dostaniesz pewnie tabletki na zbicie. Ja w 7 tygodniu miałam prawie 4, i stopniowo zwiększałam dawki leku ( po konsultacji endokrynologa).W poniedziałek miałam 1,5
 
Moj ginekolog i diabetolog też na spokojnie podchodzą. Ja nawet nie robię badania krzywej. zauważyłam ostatnio że trochę modne jest.
Tez mi się wydaje, że moda na cukrzycę ciążowa się zrobiła. Wiadomo trzeba monitorować ,ale nie panikować jak jest wynik 90. Gdzie norma do 93. Tak to można zwariować
 
Dziewczyny,

Jak to u was jest ze śluzem w ciąży? Ja mam go bardzo dużo od samego początku. A teraz w 12t 5 d jest go jakby jeszcze więcej...
 
reklama
10+6 i marze o zobaczeniu swojego śluzu, widuje tylko progesteron xd Btw, dziewczyny na luteinie, jak długo macie jeszcze ją brac? Moje opakowanie skończy się w dokładnie 13+0, może już nie dostanę kolejnego…
 
Do góry