reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
10+6 i marze o zobaczeniu swojego śluzu, widuje tylko progesteron xd Btw, dziewczyny na luteinie, jak długo macie jeszcze ją brac? Moje opakowanie skończy się w dokładnie 13+0, może już nie dostanę kolejnego…
Ja biorę luteinę pod język i na razie plan jest taki, że do prenatalnych w 12+1 (za 5 dni) biorę od 6 tygodnia 4 x dziennie a jak po prenatalnych będzie oki to zmniejszam do dwóch tabletek na dzień
 
Dziewczyny, ja odebrałam wyniki krwi i mam dość niski progesteron - tylko 19.6. Biorę duphaston 3x1 i wiem, że on nie wychodzi w wynikach, ale może powinnam brać też luteinę skoro zdarzaja mi się dalej plamienia (podbarwiony na brązowo śluz), mimo dupka 🧐 gin uznała, że wyniki są ok.
Glukoza 87, tsh 1.15, więc chociaż tu spokój 🙈 jestem na metforminie i letroxie.
 
Nie pocieszyłyście mnie :D Na logikę łożysko przejmuje produkcje progesteronu już ok 9 tyg, więc prog do końca ciazy brzmi scary… Ja biorę 400mg i to mi się wydaje lekko grubo. Może chociaż zejdę do jednej tabletki dziennie…podpytam na prenatalnych 1.11.
 
Koleżanka tez nie robiła bo wtedy było takie pierwsze bum pandemii i ze miała dobra glukozę to nie kazał ani robić w tym czasie ani później ani nawet mierzyć w domu
Bo tak na prawdę to badanie robi się bo jest,że tak powiem wpisane w listę badań,ale ile było przypadków że kobieta robiła,wyszło super,a przy samokontroli wyszło że jednak coś nie halo.
Lepiej gdyby ciężarna była objęta nadzorem przez diabetologa,dostałam glukometr do domu i robiła zapis raz na czas.
Mocno w temacie wykrycia cukrzycy w ciąży byłam zaraz po operacji,chciałam wiedzieć wszystko.
Da się bez ogarnąć temat.
Tez mi się wydaje, że moda na cukrzycę ciążowa się zrobiła. Wiadomo trzeba monitorować ,ale nie panikować jak jest wynik 90. Gdzie norma do 93. Tak to można zwariować
Dokładnie.
 
Uff w końcu wieczór się zbliża 😅 córka wylądowała na antybiotyku, podobno tyle dzieci teraz choruje, że pediatrzy nie wyrabiają 🙈
Zbliżają się każdej po malutku badania prenatalne. Stąd mam do Was pytanko , czy u Was na badaniach prenatalnych może być obecny mąż/partner ? U mnie niestety nie z powodu pandemii :(
 
10+6 i marze o zobaczeniu swojego śluzu, widuje tylko progesteron xd Btw, dziewczyny na luteinie, jak długo macie jeszcze ją brac? Moje opakowanie skończy się w dokładnie 13+0, może już nie dostanę kolejnego…
JA to samo mam już dość tej luteiny cieknie w dzień i w nocy teraz trochę mniejszą dawkę biorę .. ale nie wiem do kiedy będę brała teraz mam11+5 i biorę jutro prenatalne to będę pytała czy dalej brać
 
reklama
Do góry