reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny A czy was po tych badaniach prenatalnych też bolał brzuch bo ja wcześniej miałam tylko dopochwowa USG a dzisiaj miałam przez brzuch no i cisnął mi trochę ten brzuch ten lekarz i mnie teraz trochę boli ale też w sumie po robiłam dzisiaj trochę rzeczy rano
 
Dziewczyny A czy was po tych badaniach prenatalnych też bolał brzuch bo ja wcześniej miałam tylko dopochwowa USG a dzisiaj miałam przez brzuch no i cisnął mi trochę ten brzuch ten lekarz i mnie teraz trochę boli ale też w sumie po robiłam dzisiaj trochę rzeczy rano
Ja nic nie czułam ani w trakcie ani po badaniu
 
Ja też Was podczytuje codziennie, ale mało się udzielam. Jednak praca mnie pochłania. Coraz poważniej myślę o l4, jestem nauczycielką i covid w mojej szkole bardzo się szerzy. Chorują uczniowie i zaszczepieni nauczyciele. Zaczynam się bać, szczególnie, że dzieciaki przychodzą mega chore do szkoły.
Za tydzień mam prenatalne, zaczynam się stresować 😋
 
Jęli chodzi o odbijanie rybą to ja biorę Mama Dha premium+ i mam taką taktykę, że jak wezmę po jedzeniu to mi się odbija rybą. Jak wezmę w czasie jedzenia, czyli trochę zjem, wezme tabletki i dalej jem to wszystko jej dobrze i niczym się nie odbija 😁
 
Melduje że jestem po wizycie u endokrynolog. Powiedziała że do 12tc TSH spada , dała skierowanie i mam powtórzyć pod koniec listopada. Dziś pobrali mi krew na TSH receptor trab to jakieś przeciwciała tarczycowe wynik za ok miesiąc , kolejna wizyta 29 listopada. Odebrałam też wyniki posiewu moczu i nic nie wyhodowali więc chyba wcześniej źle pobierałam próbki haha
 
Melduje że jestem po wizycie u endokrynolog. Powiedziała że do 12tc TSH spada , dała skierowanie i mam powtórzyć pod koniec listopada. Dziś pobrali mi krew na TSH receptor trab to jakieś przeciwciała tarczycowe wynik za ok miesiąc , kolejna wizyta 29 listopada. Odebrałam też wyniki posiewu moczu i nic nie wyhodowali więc chyba wcześniej źle pobierałam próbki haha
A bierzesz jakieś leki ? Kazała ci więcej brać ?
 
reklama
Do góry