reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Zauważyłam maciupienką kropkę śluzu takiego kawa z mlekiem. Zostało na papierze. 🙄 myślicie, że powinnam się wybrać do lekarza? Jem duphaston 2 razy dziennie a to 11+4. Staram się jeszcze nie panikowac
 
reklama
Zauważyłam maciupienką kropkę śluzu takiego kawa z mlekiem. Zostało na papierze. 🙄 myślicie, że powinnam się wybrać do lekarza? Jem duphaston 2 razy dziennie a to 11+4. Staram się jeszcze nie panikowac
Myślę że nie ma co panikować ale ja bym to raczej sprawdziła na izbie przyjec w szpitalu. W poprzedniej ciąży tak mialam, okazało się że to nic groźnego ale uspokoiłam się dzięki temu
 
Dziewczyny A czy was po tych badaniach prenatalnych też bolał brzuch bo ja wcześniej miałam tylko dopochwowa USG a dzisiaj miałam przez brzuch no i cisnął mi trochę ten brzuch ten lekarz i mnie teraz trochę boli ale też w sumie po robiłam dzisiaj trochę rzeczy rano
Tak ja pamiętam,że czułam brzuch po usg. Lekarz trochę gniecie ,co nie jest przyjemne.
 
Zauważyłam maciupienką kropkę śluzu takiego kawa z mlekiem. Zostało na papierze. 🙄 myślicie, że powinnam się wybrać do lekarza? Jem duphaston 2 razy dziennie a to 11+4. Staram się jeszcze nie panikowac
Ja też czasem coś mam,ale już nie przejmuje się tak,bo na dobrą sprawę gdybym tak nie oglądała dokładnie papieru to nawet bym nie zauważyła,że cokolwiek jest,ale jak ciebie to niepokoi i masz możliwość zadzwonić do lekarza to pewnie.
 
Hej kobiety. Jak u was ? U nas tak wiało strasznie. Potem ucichalo i znów było to samo. Masakra. Bardzo źle się czuje od kilku dni między 13 a 18. Ciągle mam mdłości. No ale bliżej końca tego trynestru. Może faktycznie mam bliźniaki:D ,ale o tym dowiemy się na wizycie.
 
@Agusza trzymam kciuki!!!🙂 Ja o 10 prenatalne 😱 serce bije, bo sprawdzam codziennie jedno zmartwychwstania mniej😏 teraz strach czy reszta ok😑 dobrze, że rano idę
@Mika88 sprawdź u lekarza 🤔 dla spokojności ..mój kazał dzwonić jak coś zaniepokoi odrazu🤔
@mamahelenki92 u mnie podobnie 😎 znaczy z mdłościami nie z bliźniakami 🤣🤣🤣 od 15 nic nie mogę jeść mdłości i tylko rumianek popijam😑 a kończy się 12 TC kurcze ile jeszcze to potrwa ..🤔
U nas też wieje jak na Uralu 🤔🌪️a moja młoda dziś idzie na warsztaty z klasą na drugi koniec miasta 🤔 oby nie padało, bo choróbstwo murowane.
Jeny jak się cieszę , że jestem na zwolnieniu 😏 u mnie w grupie bostonka wymioty gorączki i covid ..to byłaby głupota z mojej strony jakbym tam była ..może moja ostatnia szansa na ciążę ..a już mi przez głowę przeszło żeby wrócić na trochę i ich wspomóc 😏 ale jak dyrektor powiedział, że mam zostać w domu i urodzić zdrowego bobasa ( też bym chciała 🙂♥️) to jednak zostanę na L4 do końca
 
reklama
@Agusza trzymam kciuki!!!🙂 Ja o 10 prenatalne 😱 serce bije, bo sprawdzam codziennie jedno zmartwychwstania mniej😏 teraz strach czy reszta ok😑 dobrze, że rano idę
@Mika88 sprawdź u lekarza 🤔 dla spokojności ..mój kazał dzwonić jak coś zaniepokoi odrazu🤔
@mamahelenki92 u mnie podobnie 😎 znaczy z mdłościami nie z bliźniakami 🤣🤣🤣 od 15 nic nie mogę jeść mdłości i tylko rumianek popijam😑 a kończy się 12 TC kurcze ile jeszcze to potrwa ..🤔
U nas też wieje jak na Uralu 🤔🌪️a moja młoda dziś idzie na warsztaty z klasą na drugi koniec miasta 🤔 oby nie padało, bo choróbstwo murowane.
Jeny jak się cieszę , że jestem na zwolnieniu 😏 u mnie w grupie bostonka wymioty gorączki i covid ..to byłaby głupota z mojej strony jakbym tam była ..może moja ostatnia szansa na ciążę ..a już mi przez głowę przeszło żeby wrócić na trochę i ich wspomóc 😏 ale jak dyrektor powiedział, że mam zostać w domu i urodzić zdrowego bobasa ( też bym chciała 🙂♥️) to jednak zostanę na L4 do końca
Pracujesz w przedszkolu? Ja od razu poszłam na l4 w poprzedniej ciąży. I tez bardzo chciałam choc na chwile wrócić bo sajgon był straszny ( listopad, grudzień) ale zdrowy rozsądek zwyciężył. Dobrze ze masz juz za godzinkę. Ja musze jeszcze tyle czekać! Oesuuuu ze stresu zawsze toalety nie opuszczam, jedyny plus z tego że będę mniej ważyć na wizycie 🤣🤣🤣
 
Do góry