Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja dziś 10+4, za 9 dni mam to pierwsze USG genetyczne i chodzę po scianach. Mdłości mi też trochę odpuściły i oczywiście milion scenariuszym. Po za tym w kazdym kalendarzu ciazy pisza, ze po skończeniu 10tc dla przy kolejnych ciazach widac juz uwypuklony brzucha, a u mnie nic. Tak jak bylo tak jest, nawet 1 cm. A jak jest u Was cos juz widac?@Balbina90 ja nie mam ostatnio w ogóle rozpierania i bólu w podbrzuszu, ale taki niewciągalny mały brzuch mam. Bolą mnie piersi, jestem zła jak osa i smutna, no i mdłości jakieś 11 godzin dziennieAle Ty jesteś 12+1 to już inna bajka (ja dziś 9+6), czytałam na wyższych wątkach, że dziewczyny w ogóle nie czują, że są w ciąży i się martwią przed badaniami, a wszystko ok potem
![]()
Do 13+6 jest czas wiec spokojnie się łapieszDziewczyny dzisiaj skończyłam według ostatniej miesiączki 12 tydzień a 2 listopada mam prenatalne i zaczęłam się zastanawiać czy to trochę nie za późno bo 12.10 miałam wizytę i z usg wychodziło że jest 10+4 więc 2.11 według usg będzie 13+4 a według OM 13. Boję się żeby się nie okazało że jest za późno. Przełożyć na piątek (chociaż szczerze to nie wiem czy to się uda) czy już zostać czy tym 2.11?
Kurcze ja też od kilku dni nie mam juz takiego parcia na pęcherz. I oczywiście zastanawiałam się czy tak jest dobrze czy źleU mnie macica przesunęła się już do góry, także skończyły się częste wizyty w toalecieale tak to potrafiłam 3 razy w nocy wstawać
![]()
Widać ze jest ludzkaDokładnie ,nic nie mam. Nie chciałam kombinować,ale skoro sama tak proponuję.
Nikt mi nic takiego nie mówiliDziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
Tez mam 5 listopadaWitam się z Wami dziewczyny, nadrobilam Was w całości
Gratuluję wszystkich pomyślnych wiadomości na badaniach prenatalnych
U nas zawitała choroba, maluch z przedłużającego kataru dzisiaj już pokasłuje i wstał z gorączkąja oczywiście w dalszym ciągu walcze z zatokami raz jest lepiej raz gorzej..
ja czuję się już so much better, ale nadal miewam problemy zeladkowo jelitowe i myślę że to moje jelito się odzywa , kiedyś miałam duże problemy z jelitami po pierwszej ciąży, a z objawów ciążowych to nadal bolą i rosną mi piersi, i mam tak okropnego lenia że aż wstyd
nic mi się nie chcę! Najlepiej to mi się leży
![]()
5 listopada mam badanie prenatalne i powiem wam że ceny w przeciągu dwóch lat niesamowicie posłuży w górę więc gdy usłyszałam kwotę to lekko mnie wgieło![]()
Bardzo fajna jest. Miałam pisać wcześniej jej o ciąży ,ale krwiak ,niepewność więc czekałam do prenatalnych.Widać ze jest ludzka![]()
To byłam ja wczorajCzekam na lekarza przed prenatalnymiciśnienie mam chyba 200
i do tego wypiłam chyba z litr wody i zaraz mi zawory nie wytrzymają
![]()