reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Powodzenia dziś na prenatalnych!

Będę kolejna, w poniedziałek :) Stresik rośnie, bo przypomniałam sobie te kwestie NT w poprzedniej ciazy i się zestresowałam, u mnie było 2.2mm i niby w normie, ale jednak dużo wyzej niż 50 percentyl. To była jedyna oznaka, ze może coś jest nie tak. W ciągu 3-4 dni po prenatalnych już było po wszystkim, wiec teraz będę chyba szaleć z detektorem 1-2 razy w tygodniu. Wiem, ze nie powinnam porównywać ciazy, to nie ma sensu :) Ale trochę trzeba sobie z takimi myślami poradzić.
Syn też miał2.2 nikt nic nie mówił.
Teraz 1.5 i wydaje mi się mało🤭
 
Właśnie to ryzyko wcześniejszego porodu mam i ja, kolejny raz. Ostatnio się sprawdziło ,ciekawe jak teraz. Teraz jest dużo większe.
Moj lekarz to tak trochę przez palce patrzy na to,ale oczywiście ja już rozmyślm🤪
Chociaż co ma być to będzie. Z synem nic nie brałam i poród o czasie z córka obstawiona lekami,a i tak wcześniej.
Teraz od razu zaznaczyłam,że minimum leków.
Ja właśnie widzę że też mam a nic mi na ten temat nie powiedział ten lekarz ...🤔
 
Hej :) Ja dzisiaj kiepsko spałam, bo tak mnie ten lekarz + nowy rozmiar mojego mięśniaka wystraszył, że się naczytałam... :) Już mi lepiej z rana, muszę czekać i mieć nadzieję, że w II i III trymestrze zacznie maleć (często tak jest jak w I rosną na potęgę), że nie będę w ciąży bliżniaczek wysokiego ryzyka z...mięśniakiem😬 @Balbina90 , a jak Twoje mięśniaki? Nie zmieniają na razie rozmiaru?

Insulina zadziałała (i to 3 jednostki) i rano cukier 86 :) Chociaż nie wiem co to było bo po niej byłam tak głodna, że ledwo zasnęłam, ale cukier był ok :)
A wiesz, że lekarz nic mi nie mówi 😁 ja z kolei nie pytam, im mniej wiem, tym lepiej spię 😂😂
Doktorek powiedział mi na jednej z wizyt, że w ogóle mam się tymi mięśniakami nie przejmować (a mam ich dużo 😁), nie zagrażają dziecku, zostaną wypchnięte przez macicę w kierunku flaczków 😁

Raz to powiedział i mi wystarczy, nie przejmuję się nimi 👍🙂
 
A wiesz, że lekarz nic mi nie mówi 😁 ja z kolei nie pytam, im mniej wiem, tym lepiej spię 😂😂
Doktorek powiedział mi na jednej z wizyt, że w ogóle mam się tymi mięśniakami nie przejmować (a mam ich dużo 😁), nie zagrażają dziecku, zostaną wypchnięte przez macicę w kierunku flaczków 😁

Raz to powiedział i mi wystarczy, nie przejmuję się nimi 👍🙂
Idealnie :D Ja też nie chciałam wiedzieć. Lekarz poświęcił połowę czasu wizyty oglądaniu mięśniaków (ja mam 4, ale reszta nie rośnie w ciąży tak szybko). Wychodzę z gabinetu, patrzę "ooo 4 fotki maluszka "...a to 3 fotki mięśniaków i 1 dziecka🤭 Nagadał mi o powikłaniach, że będę się z bólu wiła, że łożysko, że to, że tamto...niby sympatyczny był, ale bez sensu, miałam ochotę uszy zatkać🤫
 
A wiesz, że lekarz nic mi nie mówi 😁 ja z kolei nie pytam, im mniej wiem, tym lepiej spię 😂😂
Doktorek powiedział mi na jednej z wizyt, że w ogóle mam się tymi mięśniakami nie przejmować (a mam ich dużo 😁), nie zagrażają dziecku, zostaną wypchnięte przez macicę w kierunku flaczków 😁

Raz to powiedział i mi wystarczy, nie przejmuję się nimi 👍🙂
Jak to dobrze mieć lekarza z rozsądnym podejściem. Czytam Wasze wyniki i wskaźniki i nic mi to nie mówi ale może i lepiej na razie :) ja dziś idę na drugie usg, wczoraj wieczorem już stresik był co tam się okaże...
 
reklama
Do góry