reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

To szybko płeć poznalyecie. Ja byłam w 13+2 na badaniach. Lekarz pokazal krocze i powiedział, że to może być wszystko 😁😁😁 i on mówi od 16 tygodnia dopiero 😁
 
reklama
To szybko płeć poznalyecie. Ja byłam w 13+2 na badaniach. Lekarz pokazal krocze i powiedział, że to może być wszystko 😁😁😁 i on mówi od 16 tygodnia dopiero 😁
Moj prowadzący też zawsze od 16, ale tak się mały Leon ułożył,że nie było wątpliwości. Chociaż ja to nadal tak 90%,że się zgadza(niby 2 lekarzy potwierdziło),teraz wizytę akurat mam w 16 to liczę od Leon dalej ma ogonek😂💖
 
Hej dziewczyny ! Jak tam odczułyście jakoś zmianę czasu ?? Ja bym nie odczuła gdyby nie dzieciaki 🙈 się im poprzestawiało i we dwójkę wstają o 4.30 a mamuśka by chętnie jeszcze po spała 🙈 miłego dzionka !
 
czyli mąż w syna celuje? Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!

@nutka83 matko trzy córki! To jest wyczyn! Brawo Wy!
Jak wszystkie podrosną i zacznie się rewia mody to współczuję 🙈 ale za to jaka pomoc w domu hm? Mają smykałkę do gotowania?

@ewaa000000 dokładnie byleby zdrowe! We wcześniejszej ciąży marzyliśmy o synku, jakoś nie czułam się gotowa na córkę i się sprawdziło 😉
😂😂😂 oj chciałabym tą pomoc zobaczyć. Może kiedyś się doczekam. Na razie najstarsza przeżywa bunt nastolatki i to ona zawsze we wszystkim musi mieć racje i ba wszystko ma czas 🙈 Czterolatka już więcej pomoże, ale też potrafi o swoje walczyć, a najmłodsza jak na razie na etapie zazdrości o wszystkich i naśladowaniu czterolatki 😂 Tak więc jest wesoło, dlatego w tym wszystkim jakoś trudno mi teraz sobie wyobrazić chłopaka 🙈
Hej dziewczyny ! Jak tam odczułyście jakoś zmianę czasu ?? Ja bym nie odczuła gdyby nie dzieciaki 🙈 się im poprzestawiało i we dwójkę wstają o 4.30 a mamuśka by chętnie jeszcze po spała 🙈 miłego dzionka !
Ja nie znoszę tych zmian czasu, chociaż ta jest dla mnie gorsza niż ta wiosenna. Nie wiem czemu ale już sama myśl o tym jakoś źle na mnie wpływa. Przez kilka dni cały rytm dnia mam rozbity.
 
Ja tak. Oczywiście nie wiedziałam tes o której brać duphaston, o której mierzyć cukier [emoji15] nienawidzę tych zmian czasu, ja i tak budzę się wcześnie więc wczoraj miałam masakrycznie dłuuugi dzień i spać mi się chciało już o 19.
 
właśnie mnie przeważało że za bardzo stereotypowo wychowany ją na księżniczkę, a nie na szczesliwą, znającą swoją wartość kobietę. Ale teraz już jestem gotowa 😉 ze straszym bratem nie ma opcji, że będzie się bawić tylko lalkami 🙈 kiedyś z koleżanką rozmawiałyśmy, że zabawki dla dziewczynek to takie jednorodne a jednak chłopcy mają większe możliwości zainteresowań.
Moja Maja nigdy nie bewiła się lalkami 🙂 zawsze figurki różne ..dinozaury zwierzęta domowe a teraz od kilku lat konie zbiera 😊 i w przedszkolu preferowała kolegów zamiast koleżanek 🤣 teraz ma 9 lat są jednorożce hehe też niby konie 🤣 ale już lubi mieszane towarzystwo i ma przyjaciółkę😏 miała też traktory i auta do zabawy bo w czymś trzeba wozić te zwierzęta 😋 natomiast starsza lalki kucyki i wozeczki tylko różu nie lubiła

@nutka83 z tego samego powodu co ty też lepiej żeby 3 dziewczynka była😊 łatwiej będzie je ulokować w pokoju i wiem już co i jak 🙂ale jak to mówią .. najważniejsze żeby było zdrowe!!! Może w piątek w klinice coś się dowiem odnośnie płci 🙂
Co do spania dla maluszki my kupimy mała używaną dostawkę koniecznie na kółkach. Mały bardzo bardzo mało miejsca 😓 potem będę się martwić co dalej ze spaniem🤣 może do końca następnego roku się wyprowadzimy 😎 mam nadzieję... Wózek też wybrałam ..mega lekki i gondolę przerabia się na spacerówkę, bo oczywiście piwnica miniaturka i już zawalona 🤣 igły już nie wciśniemy żeby trzymać cokolwiek..także hmmmm na zimę jeszcze pojeżdżę w spacerówce tej z wózka 3w1 a na wiosnę kupię lekką małą spacerówkę.
Póki co chcę wózek Colibro Onemax czarny, bo będzie leżał w bagażniku i już widzę jak będzie usyfiony 😎 dokupie ochraniacze na koła żeby brudne nie wrzucać bezpośrednio do bagażnika, ale wiecie jak to jest ..czy ja to będę zawsze zakładać 🤣🤣 chciałabym do lutego/marca mieć ogarnięte z dzidzią ..remont pokoiku gadżety itd., potem chce zabrać się za komunię i ewentualnie przeprowadzkę. Taki plan z grubsza 😎 zobaczymy co wyjdzie w praniu 😋
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, Was też po duphastonie boli głowa? Jestem w szpitalu od soboty i dają mi tu 3 tabletki dziennie i od wczoraj strasznie boli mnie głowa 😔 czytałam że takie może mieć skutki uboczne.. chyba że to reakcja obronna na zamknięcie w szpitalu 😂
 
Do góry