reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Może warto zrobić taki test z apteki. Czy mąż ma potwierdzony covid? Trzymam kciuki żeby to było zwykłe przeziębienie.
Chcialam kupic wczoraj w aptece ale w zadniej nie znalazlam😂 maz nie ma potwierdzonego, mial goraczke 3dni i katar i nic poza tym. Wczoraj bylam na IP w szpitalu z powodu bolu brzucha wystraszyłam sie ze cos z dzieckiem ale wszystko Ok, mowilam o swoich objawach i nic sobie nikt z tym nie zrobil😅 kilka razy mowilam ze boli mnie gardlo i mam sporadyczny kaszel to w odpowiedzi uslyszalam „a to tam to juz….” I tyle 😅
Mam nadzieje ze to przeziebienie i ze zaraz przejdzie. Oby nie bylo gorzej.
Dziekuje ☺️
 
reklama
A teraz już nie ma tej opcji że można zrobić sobie test na NFZ samodzielnie się zgłaszając? Link do: Zapisz się na test na koronawirusa (SARS-CoV-2) - Gov.pl - Portal Gov.pl
Z tego co pytalam to trzeba miec skierowanie od rodzinnego, w innym przypadku sie placi. Za test ktorego wynik jest tego samego dnia 80zl (lekarze go odradzają) a za wymaz wysyłany do jakiegos lab 500😬
Moja lekarka rodzina jest na urlopie wiec nie ma jak mi dac skierowania. Na szczescie czuje sie troche lepiej juz, mam nadzieje ze gorzej nie bedzie. Zrobie sobie przeciwciała za jakis czas.
Jakos mi sie wydają bardziej wiarygodne niz testy, szczerze mówiąc. Moj znajomy z racji wyjazdu za granice musial zrobic test, robil w tym samym dniu w 2 roznych miejscach i dwa rozne wyniki, jeden negatyw drugi pozytyw 😅 i w ktory wierzyc😬
 
Szkoda to było bardzo wygodne, ja właśnie leciałam ja szybko bo miałam tydzień po termin szczepienia, a też nie mogłam sie dostać do lekarza.


Edit: z tego co czytam to powinno nadal działać, spróbuj wypelnic. Tam się podaje objawy itp.
 
Ostatnia edycja:
Testy płytkowe nie są wiarygodne. Lepiej iść na PCR, można zawsze poprosić rodzinnego i powiedzieć, że ma się taaaki kaszel. Muszą mieć podstawy do wystawienia skierowania. Też mam nadzieję, że to przeziębienie. Trzymam kciuki.
 
Zapraszam wszystkie Majowe Mamy.
Terminy z om / usg
1.05 @MB21
2.05 @Shirayuri
3.05 @agulla84 @Limonkaaa88
4.05
5.05 [USER=196381]@Mama2012/2020
@Woczekiwaniu @Kikki @Aleks90 @sunflower21
6.05
7.05 @olguu
8.05 @Kefirek @Mrufka@@1 @Mika88 @Agatahair
9.05 @Madzia5676 @inga23
10.05
11.05 @gorla
12.05 @marzycielkaa @outofthebox
13.05
14.05
15.05 @Staraczka2001
16.05
17.05 @Karolina9696
18.05
19.05
20.05 @Zaskoczona30
21.05
22.05
23.05
24.05
25.05
26.05
27.05
28.05
29.05
30.05
31.05
 
reklama
Do góry