reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czy wy też miewacie koszmary senne dotyczące ciąży? Dzisiaj w nocy mnie tak przeczołgało że miałam dość. Na początku ciąży miewałam erotyczne sny a teraz mam takie...
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) ja mam termin z usg na 1maj z OM na 04.05 maj. Dzis 16+0 tc.
Mam pytanie, czy ktoras z Was przechodziła lub obecnie przechodzi covida w ciazy?
Boje sie ze maz mnie zaraził, mam stan podgorączkowy max 38°C, bol gardła delikatny i czasem pojawia sie suchy kaszel. Boje sie ze to covid, a moj lekarz POZ na urlopie.
Leczę sie czym moge w domu ale boje sie zeby sie to nie rozwinęło w cos mocniejszego.
Zrob test,jesli to Covid to wsrto miec to pod kontrola, zadnych lekow i tak Ci nie przepisza ze wzgledu na ciaze,jedynie apap i syrop na kaszel...Trzeba to dziadostwo niestety przetrwac...
 
Zrob test,jesli to Covid to wsrto miec to pod kontrola, zadnych lekow i tak Ci nie przepisza ze wzgledu na ciaze,jedynie apap i syrop na kaszel...Trzeba to dziadostwo niestety przetrwac...
Nie mam mozliwosci zrobienia testu, juz pisalam wcześniej. Biore paracetamol, syrop z cebuli, inhalacja z soli fizjologicznej i plukam gardlo rumiankiem.
Powoli sie polepsza🤞🏼🤞🏼🤞🏼
 
Jak się dziś czujecie? Straszna tu cisza. Ja czekam bardzo na wizytę w środę na której się dowiem czy krwiak się wchłania a kosmówka przykleja. Niestety nadal mam plamienia.. Co chwilę latam do łazienki i sprawdzam.
 
Ja się czuję w miarę dobrze, mdłości trochę mniejsze, ale waga dalej w dół co mnie martwi😑 Mam nadzieję, że zaraz się zatrzyma. Właśnie wracam ze szczepienia na grypę :) Dziś 13+4 u mnie :)
 
Jak się dziś czujecie? Straszna tu cisza. Ja czekam bardzo na wizytę w środę na której się dowiem czy krwiak się wchłania a kosmówka przykleja. Niestety nadal mam plamienia.. Co chwilę latam do łazienki i sprawdzam.
Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło 🙏

Straszna pogoda, depresyjna wręcz, co nie pomaga w utrzymaniu jakiegokolwiek dobrego humoru (przynajmniej u mnie)
13+2, zaczyna mi rosnąć brzuszek nareszcie i mam problem z ubraniami 😅 0 apetytu, spała bym non stop, nawet prysznic jest dla mnie męczący, a tu jeszcze trzeba pracować 😵
Idę jutro do swojego ginekologa bo coś mnie się przyplątało i zaczyna mi doskwierać ból przy siusianiu, martwię się ale liczę że to nic poważnego.
Dziewczyny prześlijcie trochę słońca jeżeli jest u was 😅
 
A czy podczas cytologii ktoras z Was miala taki opis" W rozmazie cechy stanu zapalnego i regeneracji" a lekarz uwaza ,ze wszystko jest w normie? Troche mnie to niepokoi,bo jakikolwiek stan zapalny moze miec wplyw na lozysko....
 
reklama
Do góry