reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Nie przejmuj się ja cały czas czuje lewa stronę tak jak bym kolka i też aż w jajnikach kłuje . Pytałam lekarza to jak najbardziej normalne macica się rozrasta o jest dobrze [emoji6]
Hej dziewczyny ;)
To znowu ja z pytaniem [emoji28] dzis jestem 18+1 tc. Odczuwam dziwny tępy bol brzucha po lewej stronie, ktory promieniuje az do pachwiny. Troche mnie to martwi[emoji19] boli mnie tez krzyz i tłumacze sobie to tym, ze ten bol promieniuje[emoji51]
Czy ktoras z Was miewa podobne bole?
Nie chce googlowac zeby niepotrzebnie sie nie nakręcać.
 
reklama
Nie przejmuj się ja cały czas czuje lewa stronę tak jak bym kolka i też aż w jajnikach kłuje . Pytałam lekarza to jak najbardziej normalne macica się rozrasta o jest dobrze [emoji6]
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan🙈😅

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
 
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan🙈😅

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
Tez mam te bole… dostałam skierowanie do fizjo/kręgarza ale na te chwile lekko przeszło, boli tylko w konkretnych pozycjach, wiec chyba ze względu na covid nie będę się pchać do kolejnego gabinetu :) Twój przypadek tez brzmi jak rwa kulszowa, paradoksalnie mi polecali unikanie każdej pozycji, która ten nerw naraża, nie da się tego „rozchodzić”, trzeba dać mu spokój i czas na regenerację :D
 
Piękny ale stresujący z każdej strony [emoji1787]mi drętwieje noga w nocy jak za długo na jednym boku [emoji6]
Dzieki ;) nie wiem kto to mowi ze ciaza to piekny stan[emoji85][emoji28]

Co do bolu krzyża o ktorych pisały dziewczyny wyzej, tez to znam. Takie bole miewam, ze az noga drętwieje, z lozka podnosi mnie mąż i ledwo chodze. Fajnie pomagaja mi masaże Takze polecam zaangażować swoich facetow ;) serio przychodzi ulga!
 
reklama
Do góry