reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
To teraz pytanie za 100. Covid. Jak radziłyście sobie z katarem i kaszlem? Co można brać?
Tabletki
received_464983681572111.jpeg
 
Jak kaszel będzie nieznośny, to najpewniej dostaniesz wziew od lekarza. Staraj się pilnować saturacji. I szybko zdrowiej!
Większy problem mam z katarem.
Myślicie ze jak bym przed snem wpuściła sobie krople otrivin (tylko przed snem żeby mi się udało zasnac, w dżin używam wody morskiej i ingalacje) to coś by się stało? Wiem że generalnie nie można. Ale mi od zawsze jedyne co pomaga to otrivin jedynie ;(
 
Większy problem mam z katarem.
Myślicie ze jak bym przed snem wpuściła sobie krople otrivin (tylko przed snem żeby mi się udało zasnac, w dżin używam wody morskiej i ingalacje) to coś by się stało? Wiem że generalnie nie można. Ale mi od zawsze jedyne co pomaga to otrivin jedynie ;(

Bym użyło, jeżeli bez tego ciężko Ci się śpi przez zatkany nos.
 
To teraz pytanie za 100. Covid. Jak radziłyście sobie z katarem i kaszlem? Co można brać?
Ja jestem świeżo po covidzie.
Mialam zapalenie zatok przy tym i robilam inhalacje z soli- bardzo pomagały. Na duszący kaszel super pomogl mi syrop z cebuli i syrop islandzki.
Te wszystkie pre**natale w moim przypadku nic nie dawały - o d**e rozbic. Duzo herbaty z sokiem malinowym (własnej roboty) i cytryna. WitC. Nic poza tym :)
 
Mnie też Pre_na leny nic nie pomogły a zużyłam 2 opakowania tabletek na gardło i 2 syropy na kaszel. Już lepiej sobie ząbek czosnku wcisnąć do twarożku.
 
Ja dziś idę do nefrologa, nie spodoba jej się mój mocz...
Ponad 68k bakterii, 1.3k erytrocytów i leukocytów, krew, białko, azotyny obecne...
Ale pH 5.5 i ciężar właściwy prawidłowy...
 
reklama
Do góry