reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja syna rodziłam w czerwcu 2020, covid i wszystkie restrykcje były na czasie... Szkoły rodzenia stacjonarnie nie było, w moim mieście on line nie organizowali... Ale oglądałam na yt szkole rodzenia Joanny mróz i bardzo dużo mi to dało😉bardzo fajny przekaz
 
reklama
Ja właśnie wróciłam z izby przyjęć, wczoraj zaczęło sie od bólu gardła i w nocy ucha 🥴 dzisiaj caly dzien nie przechodziło no i mamy zapalenie gardla i ucha. Dostalam Amotaks. Lekarka mówiła, ze jest bezpieczny w ciąży i za 2 dni powinna być juz poprawa ✊
 
Tak nie bój się Amotaksu nic nie będzie maleństwu ja biorę też drugi tydzień bo wykryli przechodzona bolerioze . Tylko te tabletki takie duże [emoji136][emoji136][emoji136]
 
Przy covid w ciąży bardzo wzrasta ryzyko powstania zakrzepów i po przejściu covid w ciąży lekarze zalecają branie heparyny praktycznie do końca ciazy (moja przyjaciółka przeszła w 4 miesiącu a moja bratowa w 4-5 tyg).
Czy bratowej dziecko jest zdrowe? Zastanawiam się czy covid w 4-5 tyg ciąży ma wpływ na rozwój dziecka.
 
Przy covid w ciąży bardzo wzrasta ryzyko powstania zakrzepów i po przejściu covid w ciąży lekarze zalecają branie heparyny praktycznie do końca ciazy (moja przyjaciółka przeszła w 4 miesiącu a moja bratowa w 4-5 tyg).
Czy bratowej dziecko jest zdrowe? Zastanawiam się czy covid w 4-5 tyg ciąży ma wpływ na rozwój dziecka.
 
reklama
Tak, zdrowy chłopak, rośnie jak na drożdżach 🙂 tylko od początku ciąży była na zastrzykach z heparyny, ale covid nie był jedynym wskazaniem do tego.
Dziękuję za odpowiedź. Ja się trochę boję, bo tyle co dowiedziałam się o ciąży i 3 dni później okazało się, że mam covid. Generalnie przeszłam bardzo łagodnie, bo straciłam tylko smak i węch na 5 dni, ale i tak sie boję, bo akurat zachorowanie przypadło na rozwój serduszka u dziecka, a w poprzedniej ciąży przeziębiłam się akurat też w 4-5 tyg ciąży i synek urodził się z połową serduszka.
 
Do góry