reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja glukoze na czczo tylko raz robiłam, na samym początku. Później lekarz nic nie mowil żebym powtarzała. Mam nadzieję, że będę miała szczęście i nie będzie cukrzycy 👍
Czytałam w necie, że ponoć najpierw dieta, a później jak dieta nie wystarczy to insulina...
tak bo to przeważnie raz się robi tylko ze ja na IP trafiłam i mi lekarz inny zlecił
 
Ja już bym chciała wózek... Ale przed remontem nie ma to najmniejszego sensu (na początku lutego wymieniamy elektrykę)...
Poza tym coś mi się wydaje że nie dotrwam do Kwietnia z tym postanowieniem... Hmmm
 
reklama
Do góry