reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, zastanawiam się jak u Was wygląda sytuacja z kawą. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że nie powinnam pić kawy.
Pije jedną czasami max dwie latte z ekspresu dziennie.
W internetecie opisane, że max 2 filiżanki a lekarz, że to używka 😁 Jak to u Was jest?
piję. Nie więcej niż 2 dziennie. Jedyna używka jaka nam została ;p
 
Jak w rodzinie takie duże dzieciaczki się rodziły to ciekawe, jaki twój bobas będzie.. 5kg? hehe :oops:😂

Zazdroszczę przygotowań.. majster miał dziś zaczynać remont i za 2-3 tygodnie mogłabym zacząć zakupy, ale zachorował na 👑 i mamy obsuwę..
U mnie:
Córka: gigant w 36tc 2500g 47cm
Syn: proporcjonalny gigant w 26tc 700g 37cm
Te dzieciaki w rodzinie to dzieci mojego brata żony sióstr 🤣 (genetyczne koligacje między mną a nimi: 0%)
 
@Monia1028 co u was ? Dawno cię nie było

Szczerze to jestem , podczytuje was ale faktycznie nie odzywam się 😁😁
U nas tak pol na pół, walczę z astma , wysokim pulsem ( byłam u kardiologa mam leki trzy razy dziennie na obniżenie pulsu ale są dni kiedy w fazie spoczynku mam 130 nawet puls .. na następnej wizycie jeśli nie obniży się to dostanę jeszcze mocniejsze bo jednak szybko się męczę łapę oddech)
Ogólnie czuje się już coraz ciężej , mam wrażenie że teraz brzuch rośnie z dnia na dzień 😳😃 aż się boje bo jeszcze trochę czasu jest... Mój lekarz prowadzący ciągle mówi byle do 32-33 tygodnia bo boi się o to że jestem po pierwszej cesarce a teraz bliźniaki więc obciążenie podwójne i że macica może peknac 🙄 nawet już o tym nie czytam bo potem tylko myślę.. jedyne co to mówi dobrze że jestem wysoka może jakoś się to rozłoży ten ciężar, póki co u mnie początek 23 tygodnia 😃 termin niby 10 maj ale ja modlę się o ten koniec marca początek kwietnia chociaż
Na ostatniej wizycie potwierdziło się że będą dwa chlopaki 😁 powoli rozglądam się za wyprawka ale tak ostrożnie , narazie wymieniliśmy z mężem łóżko swoje na takie chowane w szafie żeby trochę więcej miejsca bylo 😃

Pozdrawiam was wszystkich i proszę dać mi kopa abym zaczęła pisać 🤣🤣
 
Szczerze to jestem , podczytuje was ale faktycznie nie odzywam się 😁😁
U nas tak pol na pół, walczę z astma , wysokim pulsem ( byłam u kardiologa mam leki trzy razy dziennie na obniżenie pulsu ale są dni kiedy w fazie spoczynku mam 130 nawet puls .. na następnej wizycie jeśli nie obniży się to dostanę jeszcze mocniejsze bo jednak szybko się męczę łapę oddech)
Ogólnie czuje się już coraz ciężej , mam wrażenie że teraz brzuch rośnie z dnia na dzień 😳😃 aż się boje bo jeszcze trochę czasu jest... Mój lekarz prowadzący ciągle mówi byle do 32-33 tygodnia bo boi się o to że jestem po pierwszej cesarce a teraz bliźniaki więc obciążenie podwójne i że macica może peknac 🙄 nawet już o tym nie czytam bo potem tylko myślę.. jedyne co to mówi dobrze że jestem wysoka może jakoś się to rozłoży ten ciężar, póki co u mnie początek 23 tygodnia 😃 termin niby 10 maj ale ja modlę się o ten koniec marca początek kwietnia chociaż
Na ostatniej wizycie potwierdziło się że będą dwa chlopaki 😁 powoli rozglądam się za wyprawka ale tak ostrożnie , narazie wymieniliśmy z mężem łóżko swoje na takie chowane w szafie żeby trochę więcej miejsca bylo 😃

Pozdrawiam was wszystkich i proszę dać mi kopa abym zaczęła pisać 🤣🤣
Choć na zamknięty wątek i pokaz brzusio 😊
 
Szczerze to jestem , podczytuje was ale faktycznie nie odzywam się 😁😁
U nas tak pol na pół, walczę z astma , wysokim pulsem ( byłam u kardiologa mam leki trzy razy dziennie na obniżenie pulsu ale są dni kiedy w fazie spoczynku mam 130 nawet puls .. na następnej wizycie jeśli nie obniży się to dostanę jeszcze mocniejsze bo jednak szybko się męczę łapę oddech)
Ogólnie czuje się już coraz ciężej , mam wrażenie że teraz brzuch rośnie z dnia na dzień 😳😃 aż się boje bo jeszcze trochę czasu jest... Mój lekarz prowadzący ciągle mówi byle do 32-33 tygodnia bo boi się o to że jestem po pierwszej cesarce a teraz bliźniaki więc obciążenie podwójne i że macica może peknac 🙄 nawet już o tym nie czytam bo potem tylko myślę.. jedyne co to mówi dobrze że jestem wysoka może jakoś się to rozłoży ten ciężar, póki co u mnie początek 23 tygodnia 😃 termin niby 10 maj ale ja modlę się o ten koniec marca początek kwietnia chociaż
Na ostatniej wizycie potwierdziło się że będą dwa chlopaki 😁 powoli rozglądam się za wyprawka ale tak ostrożnie , narazie wymieniliśmy z mężem łóżko swoje na takie chowane w szafie żeby trochę więcej miejsca bylo 😃

Pozdrawiam was wszystkich i proszę dać mi kopa abym zaczęła pisać 🤣🤣

No witam. Dobrze być nie jedynym podwójnym nośnikiem szczęścia na grupie!!
Trzymam kciuki mocno, żeby kardiolog szybko dopasował leki. I żeby Twoje chłopaki grzecznie wyszły w porę najodpowiedniejszą i najdogodniejszą. U nas 21+3, a też już mnie przeraża wielkość brzucha i tempo w jakim się zmienia

Trzymajcie się ciepło!!!
 
dzień dobry
 

Załączniki

  • 20220112_064615.jpg
    20220112_064615.jpg
    716,8 KB · Wyświetleń: 46
Hej dziewczyny.. Mam zmartwienie.
Jakoś w 18 tyg zaczęłam czuć pierwsze ruchy dzidziusia. Tak bardziej po bokach brzucha bo mam łożysko na przedniej ścianie. W poniedziałek tj. 19t3d poczułam dzidziusia i od tamtej pory nic. Zastanawiam się czy on się po prostu inaczej ułożył czy coś jest nie tak.. Niby niektóre kobiety jeszcze nic nie czują w tym czasie, ale bardzo się martwię bo wiem ze wcześniej ten ruch był a teraz nic..
Poza tym czuje się jakoś tak za dobrze. Jak bym wcale nie była w ciąży
 
Hej dziewczyny.. Mam zmartwienie.
Jakoś w 18 tyg zaczęłam czuć pierwsze ruchy dzidziusia. Tak bardziej po bokach brzucha bo mam łożysko na przedniej ścianie. W poniedziałek tj. 19t3d poczułam dzidziusia i od tamtej pory nic. Zastanawiam się czy on się po prostu inaczej ułożył czy coś jest nie tak.. Niby niektóre kobiety jeszcze nic nie czują w tym czasie, ale bardzo się martwię bo wiem ze wcześniej ten ruch był a teraz nic..
Poza tym czuje się jakoś tak za dobrze. Jak bym wcale nie była w ciąży
Teoretycznie jeszcze masz czas na regularne ruchy,ale jeśli cię coś martwi warto iść zrobić usg kontrolne
 
reklama
Do góry