reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej wszystkim, mój termin to 22 maj ale nic na razie nie wskazuje na poród. Pobolewa mnie podbrzusze ale szyjka się jeszcze nie skraca. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu się zacznie. Powodzenia dla wszystkim mam 🥰
Również powodzenia!! 🙂 Pierwsza ciąża czy już masz większe doświadczenie?:)
 
Hejka czy któraś mogłaby mi powiedzieć ile paczek pieluszek 1 potrzeba? U mnie jeszcze 100dni do porodu ale szukam info i nie ma nigdzie.
 
Hej co słychać?
u nas ok Werka już na mm bo w cyckach miałam tyle co nic trochę ściągałam ale lekarz nie kazał męczyć ani jej ani siebie 🤷‍♀️przeszliśmy z bebilonu bo zwracała na hipp. Mała waży 5200 i jest naszym oczkiem w głowie wyczekana wymarzona spełnione marzenie po byciu ze sobą 14 lat 🤦‍♀️a jak u Was?
 
reklama
Do góry