reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

my przy pierwszym daliśmy jednym i drugim rodzicom w pudełku białe body i buciki (różowy i niebieski bo nie było białych) i tato mojego chłopaka mówi a na co to to się zakłada 😅nie zatrybil od razu 🤣 moj tato mowi ze wiedział bo byłam jakaś miła dla niego (nie przypominam sobie żebym była inna niż normalnie)
Teraz planuje kupić małej body/koszulkę z napisem ze będzie starsza siostra i puścić ja u rodziny i ciekawe czy wyłapią 😅 ale na to chce poczekać.
moim rodzicom chyba będę musiała powiedzieć wcześniej w związku z tym żebym mógł jeździć do lekarza i zostawiać mała bo będzie a co a co a gdzie 🙄🤦🏻‍♀️( niereformowalni)
Tylko obawiam się bo jak powiedzieliśmy przy pierwszej ciąży to prosiliśmy żeby nie mówili jeszcze nikomu bo nie chcemy tak szybko mówić to oczywiście pół rodziny wiedziało 😞😭 wscieklam się. Wiec teraz nie ufam ze zachowają to dla siebie 😞
Mam nadzieje ze moi zatrzymają to dla siebie.. ale ten pomysł ze starszą siostrą cudowny 🥰
 
reklama
W ciąży było ok ale miałam takie szczęście ze w dzień kiedy miałam zdobić (przed wizyta) zamknęli moj punkt bo 👑 i pojechałam do punktu obok mojego lekarza (ta sama firma) i mogli wpuszczać po 3 osoby a 2 przede mną przyszły na obciążenie 🙄 wiec mnie nie przyjęli bo nie mogliby nikogo więcej wpuścić a mnie nie mogą wypuścić po wypiciu . Wiec siedziałam tak w aucie 2h na czczo i czekałam a później 2h po tej glukozie.bo chciałam mieć wynik na wizytę. Dramat. Wkoncu mi powiedziały ze jednak mogły mnie przyjąć i wypuścić żebym czekała np na ławce czy w aucie. Ale się bały bo nie wiedziały tego wcześniej.
Później przez cukrzyce ciążowa musiałam powtórzyć czy to tylko ciazowe to miałam dramat podczas picia. Modliłam się żeby to się już skończyło w tym kubku 😅 a później nielegalnie nalałam do tego kubka dwa łyki wody bo mogłoby się skończyć 🤮
Mi też jak zobaczyły jak wyglądam to powiedziały ze mogę zrobić 2 lyki wody ,ale no na prawdę wspominam to słabo. A w Twoim przypadku tyle bez jedzenia, o rety, współczuję serio miałaś przeżycie;/
 
my przy pierwszym daliśmy jednym i drugim rodzicom w pudełku białe body i buciki (różowy i niebieski bo nie było białych) i tato mojego chłopaka mówi a na co to to się zakłada 😅nie zatrybil od razu 🤣 moj tato mowi ze wiedział bo byłam jakaś miła dla niego (nie przypominam sobie żebym była inna niż normalnie)
Teraz planuje kupić małej body/koszulkę z napisem ze będzie starsza siostra i puścić ja u rodziny i ciekawe czy wyłapią 😅 ale na to chce poczekać.
moim rodzicom chyba będę musiała powiedzieć wcześniej w związku z tym żebym mógł jeździć do lekarza i zostawiać mała bo będzie a co a co a gdzie 🙄🤦🏻‍♀️( niereformowalni)
Tylko obawiam się bo jak powiedzieliśmy przy pierwszej ciąży to prosiliśmy żeby nie mówili jeszcze nikomu bo nie chcemy tak szybko mówić to oczywiście pół rodziny wiedziało 😞😭 wscieklam się. Wiec teraz nie ufam ze zachowają to dla siebie 😞
To podobny pomysł mamy na poinformowanie rodzinki :)
 
Dziewczyny czy Was też tak kłuje jajnik(?) i jakoś tak w okolicach? Wiem, że to pewnie normalne ale bardziej czuję z lewej strony i od razu strach 🥴
 
reklama
Dziewczyny czy Was też tak kłuje jajnik(?) i jakoś tak w okolicach? Wiem, że to pewnie normalne ale bardziej czuję z lewej strony i od razu strach 🥴
W pierwszej ciąży właśnie kłucie jajnika było moim pierwszym objawem, że coś się zmieniło i chyba ciąża, potem lekarz powiedział że owszem z lewego jajnika i niektóre kobiety tak czują, a np w tej ciąży nie mam żadnych kłuć także no to raczej normalne, nie powinno być niczym złym:*
 
Do góry