reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Co do aplikacji tak ogólnie to ja sobie posciagalam ciążowe Flo, Ciąża+ i Preglife. Jeszcze sie nie mogę zdecydować która najfajniejsza ;)
 
reklama
Ja w pierwszej miałam preglife , ciążę + chwile tylko ale usunęłam bo nie przypadła mi do gustu a teraz ściągnęłam jakas momly bo miała dużo ocen na sklep Google także popatrzę i zobaczę:)
 
Dostałam wynik. Beta 100,6
Kurcze niby przyrost ok ale jakoś dziwnie się martwię czy na pewno jest ok. W pierwszej ciąży dokładnie dzień później (niż teraz) miałam betę 666,7
 

Załączniki

  • 5A91E76D-1E1E-465A-88CF-EA8B81483BE9.png
    5A91E76D-1E1E-465A-88CF-EA8B81483BE9.png
    75,7 KB · Wyświetleń: 74
Ale dziwnie bo pod wynikiem a nad normami mam napisane ze badanie wykonano dwukrotnie w powierzonym materiale 🤷🏻‍♀️
wczesniej nic takiego nie mialam
 
reklama
Do góry