reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy miala ktoras z Was zapalenie pecherza w ciazy? Mi lekarka kazala wziac urosept, a w przeciwwskazaniach jest napisane, ze nie stosuje sie u kobiet w ciazy 🤔🤔🤔🙄
Ja miałam pod koniec pierwszego trymestru i lekarka zaleciła mi furagine. Ale to chyba lepiej skonsultować z lekarzem niż brać coś na własne ryzyko. Jeżeli mocno nie boli to może duża dawka żurawiny pomoże.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie . Z USG wychodzi 5t5d , serduszka jeszcze nie było ale najważniejsze że nie ma pustego jaja bo jest maleńki zarodek 😍😍😍
Kamień z serca 💓 Jutro moja kolej. Nie liczę na zarodek, a tylko na ciążę w odpowiednim miejscu. Mam dziś bóle takie ciągnące do pachwiny, dość mocne i zaczynam się trochę martwić, ale co ma być to będzie.
 
reklama
Do góry