reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Przed terminem miesiaczki, bo betę robiłam pierwsza w 22dc ( mam cykle 21-25dni czasem 26) i w okolicach tego terminu też miałam takie bole jak na miesiączkę, ale bardzo słabe. Później mi przeszło i prawie 2 tygodnie nie miałam żadnych objawów, a teraz to ciagniecie, mdłości wieczorem i biust w rozmiarze xxl. Idę dziś na wizytę, od rana mam lekką biegunke, ale to pewnie z e stresu, bo wizyta na 17.30,a do 17 pracuje. Nie wiem jak dzisiejszy dzień przetrwam w pracy.
Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia🤗 napewno będzie wszystko dobrze. Ja mam wizytę w poniedziałek na 18:50. Bo u mnie za to dluzsze cykle ok.32-33 dni i dopiero dzisiaj 7 dzień po spoznionym okresie :) gdyby nie te bóle to na nic innego bym nie narzekała, a to mnie po prostu bardzo stresuje 🥺
 
reklama
Witam. byłam wczoraj na usg. Jak na 7 tydzień wyszło że 5 tydzień. Jest mały pęcherzyk w zasadzie lekko widoczny bez widocznego zarodka. Lekarz kazał zrobić Betę 2x oraz przyjść na usg za 2 tyg.
Mi też wyszła ciąża młodsza o dwa tygodnie , według om dziś powinien być 7t3d a według wczorajszego USG 5t6d
 
Przed terminem miesiaczki, bo betę robiłam pierwsza w 22dc ( mam cykle 21-25dni czasem 26) i w okolicach tego terminu też miałam takie bole jak na miesiączkę, ale bardzo słabe. Później mi przeszło i prawie 2 tygodnie nie miałam żadnych objawów, a teraz to ciagniecie, mdłości wieczorem i biust w rozmiarze xxl. Idę dziś na wizytę, od rana mam lekką biegunke, ale to pewnie z e stresu, bo wizyta na 17.30,a do 17 pracuje. Nie wiem jak dzisiejszy dzień przetrwam w pracy.
Oj mi wczoraj mega się dłużyło do wizyty, też miałam na 17:30. Trzymam kciuki aby dzień szybko zleciał.

Co do biegunek to też mam z tym lekki problem 🙄
 
U nas też deszczowo, Ale ja lubię takie klimaty. Jeszcze jak się zimno zrobi i zaczniemy palić w kominku drewnem xD

Po za tym dziś kontrolne weszłam na wagę i zleciałam kilo w dół. Muszę się kontrolować, bo jak przytyje za dużo to będzie kaplica.
Z jedzeniem teraz nie mam problemów, ale na samą myśł o pieczonym kurczaku robi mi się niedobrze. Najchętniej zjadłabym twaróg i pomidory. Wczoraj naleciała mnie ochota na jajka więc pewnie dziś zjem :)
U mnie jeszcze kawał czasu do kolejnej wizyty . Mimo, że było dobrze też się martwię, chciałabym usłyszeć serduszko :) Objawy które mnie męczyłý na razie dały mi spokój. Choć wiem,że rzyganko jest nieprzewidywalne i jeszcze mogę się męczyć.
 
Dziewczyny, a macie moze pobolewania takie ciagniecia macicy/jajnikow? Ciezko okreslic, ale typowo nie podbrzusze tylko raczej krocze. Kurcze martwię sie troche 🥺 bo u mnie zaczely sie przed miesiaczka, prawie cale 4 dni trwaly. Pozniej ustapily, zrobilam test i bete, potwierdzilam ciążę i dzisiaj znowu mialam okolo 18 z godzinke takiego ciagniecia. Do lekarki dzwonilam, mówiła, zeby sie położyć wyciszyć i powinno minąć, a takje pobolewania sa czestym zjawiskiem wczesnej ciazy.
Mnie czasami łapią takie ciągnięcia, w każdej ciąży się pojawiały i ba szczęście nic złego nie zwiastowały.
Dzień dobry:) jak samopoczucie w piątek? Mnie muli na żołądku 🤢 mam nadzieję że to jednorazowe bo liczę że w tej ciąży mdłości mnie oszczędza 😅
Dzień dobry 😊 u mnie samopoczucie bardzo dobre, gdyby nie pozytywny test to bym nawet nie zauważyła że w ciąży jestem i oby tak już zostało 😂
hej 😊 ja właśnie zbieram się do pracy, ale pogoda zachęca do pozostania w łóżku... Mam nadzieję że szybko piątek minie i będzie można cieszyć się weekendem 😊
Spokojnego dnia w pracy życzę 😘
Witam. byłam wczoraj na usg. Jak na 7 tydzień wyszło że 5 tydzień. Jest mały pęcherzyk w zasadzie lekko widoczny bez widocznego zarodka. Lekarz kazał zrobić Betę 2x oraz przyjść na usg za 2 tyg.
Trzymam kciuki aby kolejne usg pokazało pięknie bijące serduszko ✊✊✊

Witam się w ten pochmurny piątek. Dzisiaj w planach mam zakupy i wizytę w przychodni z najmłodszą. Na szczęście tylko kontrolnie idziemy co aby przez weekend nic złego się nie rozwinęło.
Wczorajszy test trochę namieszał mi w głowie. Z jednej strony radość, ale jest i strach. Najbardziej będę stresować się do pierwszego usg prenatalnego, jak ono wyjdzie dobrze to odetchę dopiero za spokojem. W ostatniej ciąży wyszła małej duża przezierność karku, potem testy nifty… i niby zawsze wszystko było ok to jednak strach był przez całą ciąże. Nie chciałabym drugi raz przez to przechodzić. Tak więc przede mną dwa miesiące leku, nie wiem jak ja to przeżyje.
 
reklama
Do góry