reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny czy widzicie jakieś zmiany w piersiach? Mnie trochę bolą ale nie jest to jakiś bardzo doskwierający ból,nic się nie zmieniło w nich nie są większe ani nie mam żadnych widocznych żyłek,czy to normalne? Jak to wygląda u Was? 🙂
 
reklama
Dziewczyny czy widzicie jakieś zmiany w piersiach? Mnie trochę bolą ale nie jest to jakiś bardzo doskwierający ból,nic się nie zmieniło w nich nie są większe ani nie mam żadnych widocznych żyłek,czy to normalne? Jak to wygląda u Was? 🙂
Bardzo różnie, niektóre dziewczyny nic nie czują przez całą ciążę nawet🙂 Nie ma się czym martwić :)
 
Jutro 10.20 usg
Trzymam kciuki ✊✊✊ Powodzenia kochana ❤️
Dziewczyny, u mnie ciąża starsza az o 5 dni! Z OM dziś 5t0d, z USG 5t5d 🙂 wszystko jest na swoim miejscu, kontrola za 2 tyg. No i niestety mam mięśniaka 1cm, pominę fakt, ze w styczniu i lipcu byłam u ginekolog i nic mi nie powiedział... Ale Pan doktor powiedział, ze nie mam się tym przejmować bo nie ma to wpływu na ciaze.
Co by nie było najważniejsze że wszystko jest dobrze 😘
Witam!:) Dołączam się 🥰 Orientacyjny termin mam na 23 maja🥰 jestem w 4 tygodniu. Dziś robiłam pierwszą bete 🤗
Super 😍 gratulacje 😘
Dziewczyny czy widzicie jakieś zmiany w piersiach? Mnie trochę bolą ale nie jest to jakiś bardzo doskwierający ból,nic się nie zmieniło w nich nie są większe ani nie mam żadnych widocznych żyłek,czy to normalne? Jak to wygląda u Was? 🙂
Nic się nie martw, w ciąży wiele nietypowych sytuacji jest w normie 🤗
Witajcie ☺️ Odebrałam dzisiaj wyniki bety i dołączam do Waszego grona 🥰 Według aplikacji termin wypada mi 30 maja ❤️
Super ❤️ Gratulacje i spokojnej ciąży 😍

A ja witam się w sobotę z samego rana. Dzieciaki oczywiście już nie śpią. Moje samopoczucie fizyczne rewelacyjne, psychiczne na minusie, ale kolejny dzień przed mami, oby spokojny 😊 Miłej i spokojnej soboty wszystkim życzę, chociaż pogoda dzisiaj u mnie nie nastraja optymistycznie.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy zrezygnowałyście z czarnej herbaty i kawy? Jakoś nie potrafię się przestawić na inną herbatę bo zawsze piłam czarną i to po 2-3 szklanki dziennie a staram się uważać na to co pije i jem. 🙈
 
Do góry