reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny jestem po becie przyrost prawidłowy,ale odczuwam co jakiś czas bóle w podbrzuszu jak na okres są chwilowe i nie są jakoś specjalnie mocne ale szczególnie po skorzystaniu z toalety odczuwam takie małe skurcze jak na okres. Jak wygląda to u Was? Zaczyna mi się 5 tydzień właśnie ❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem po becie przyrost prawidłowy,ale odczuwam co jakiś czas bóle w podbrzuszu jak na okres są chwilowe i nie są jakoś specjalnie mocne ale szczególnie po skorzystaniu z toalety odczuwam takie małe skurcze jak na okres. Jak wygląda to u Was? Zaczyna mi się 5 tydzień właśnie ❤️
ja dzisiaj zaczęłam 5 tydzień, też sprawdzałam przyrost bety, jak u Ciebie wyszło?
 
Ja w tej ciąży nie jestem pewna niczego,jak na samym początku myślałam co to będzie,jaki wózek itp Tak teraz kompletnie nie wiem na czym stoję.
Oby jutro mój prowadzący wyjaśnił mi wszystko i ogarnął temat plamienia itp
Trzymam kciuki ✊
Dziewczyny jestem po becie przyrost prawidłowy,ale odczuwam co jakiś czas bóle w podbrzuszu jak na okres są chwilowe i nie są jakoś specjalnie mocne ale szczególnie po skorzystaniu z toalety odczuwam takie małe skurcze jak na okres. Jak wygląda to u Was? Zaczyna mi się 5 tydzień właśnie ❤️
Ja miałam bardzo częste skurcze i pobolewania wcześniej, takie kłucie, dziś 7+1 i właściwie rzadko coś czuję jednak kilka razy na dzień złapie. Na tym etapie to normalne 🥰
 
Ja się cieszę jak te skurcze lekkie czuję, ukłucia, ból podbrzusza, to prawidłowe na tym etapie. Jak byłam na pierwszej wizycie tydzień temu mój ginekolog mi to potwierdził. Dziś jestem 5+0 :)
Uff,to dobrze 🤰 ja lekko panikuję 😁 cos mnie zaboli zaraz czytam, kombinuję ale wiem że nie jestem sama w tych pobolewaniach więc kamień trochę z serca ❤️
 
To fakt hehehe my długo najpierw czytaliśmy a potem pojechalismy do sklepu poprzymierzac bo też dopiero w sklepie zobaczyliśmy ze jest różnica w wysokości rączki do trzymania wózka, my jesteśmy wysocy wiec potrzebowaliśmy wyższego i ten który główny chcieliśmy obejrzeć musiał odpaść bo musiałam się "schylac"do niego zeby go prowadzić.
u nas to dopiero będzie walka bo ja mam 150 cm A mąż ponad 180 cm wzrostu będzie ciężko coś dopasować
 
reklama
Do góry