reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja miałam ochotę dzisiaj powiedzieć,że za rok będziemy świętować w większym gronie , ale się powstrzymałam. Syn jeszcze nie wie,chce najpierw jemu powiedzieć .
Ale ten krwiak mnie stopuje. Może po kolejnej wizycie mu powiem.
 
reklama
Ja miałam ochotę dzisiaj powiedzieć,że za rok będziemy świętować w większym gronie , ale się powstrzymałam. Syn jeszcze nie wie,chce najpierw jemu powiedzieć .
Ale ten krwiak mnie stopuje. Może po kolejnej wizycie mu powiem.
u mnie dzisiaj był zlot rodzinny. Zapoznanie mojej strony i mojego narzeczonego plus wesoła nowina 😅 nastałam się w garach, nogi mnie bolą, a i coś mnie w żołądku ciśnie ale było warto :)
 
Hej wszystkim 🙂🙂 Według OM termin na 27.05. Czy jest jakaś przyszła mama, która kompletnie nie ma objawów typowo ciążowych? Ja prócz braku okresu niestety nic nie zauważyłam... poprzednią ciążę przechodziłam z bardzo bolesnymi piersiami a tu nic. We wtorek mam wizytę u ginekologa, ale to będzie dopiero jakoś 5t3d.
 
Hej wszystkim 🙂🙂 Według OM termin na 27.05. Czy jest jakaś przyszła mama, która kompletnie nie ma objawów typowo ciążowych? Ja prócz braku okresu niestety nic nie zauważyłam... poprzednią ciążę przechodziłam z bardzo bolesnymi piersiami a tu nic. We wtorek mam wizytę u ginekologa, ale to będzie dopiero jakoś 5t3d.
Ja na obecną chwilę też nie mam typowo ciążowych objawów, 8 tydzień z groszem
 
ja wlasnie sie bije w myslami, kiedy powiedziec. mysle, ze szefowej to teraz na tygodniu i kilku osobom, ktore beda za mnie musialy wziac prace po urlopie, zeby na nich to nie spadlo tak nagle.

czesc @Agaaga90 :)
 
Hej wszystkim 🙂🙂 Według OM termin na 27.05. Czy jest jakaś przyszła mama, która kompletnie nie ma objawów typowo ciążowych? Ja prócz braku okresu niestety nic nie zauważyłam... poprzednią ciążę przechodziłam z bardzo bolesnymi piersiami a tu nic. We wtorek mam wizytę u ginekologa, ale to będzie dopiero jakoś 5t3d.
Hej, ja mam termin z OM na 26.5, dziś 5+4, wizyta w środę w 6+0. Objawów praktycznie póki co nie mam, czasami zaboli podbrzusze, ale nic poza tym w sumie 🤷‍♀️
 
Cześć Wam dziewczyny.
Jak Wasze samopoczucie ? U mnie od wczoraj straszny dół, bo ciągle bije się z myślami że będzie puste jajo i nie wiem jak je od siebie odepchnąć... 😭😭😭
 
reklama
Do góry