reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, a czy takie jednorazowe plamienia na czerwono po stosunku, w niedużej ilosci trzeba od razu konsultować z lekarzem czy mówiąc brzydko olać, bo tak być może. Nic mi nie jest, nic mnie nie boli, a krwi juz nie ma - byla jednorazowo na papierze przy podcieraniu w małej ilości.

Dzisiaj rano miałam to samo, a teraz już czysto. 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Ja tez jak Dorka miałam 2-3 dni gorszych mdłości, poza tym w sumie nic. W poprzedniej ciazy byłam marzec-czerwiec i tutaj konkretne mdłości 7-12 tydzień, w później jak ręka odjął (pamietam na prenatalnych czułam się super). Wiec chyba nie da sie powiedziec, skoro nawet dwie ciąże jednej osoby moga sie tak roznic :) Ogolnie stawiam, ze 7/8-12 tydzień najgorzej, ale bywa, ze ktos zacznie czuć sie zle w 6tym tygodniu i skończy w 16stym :(
no to dokładnie ja 😱od 6 do 16 TC mega mdłości suchy chleb i woda ...potem przeszło, ale żeby nie było za pięknie zaczęła się zgaga😭😭 trwająca do samego porodu ..marzyłam o porodzie wręcz 😎
 
A jak dziewczyny Wasze brzuszki? Powiem szczerze, że mnie zaczyna pomalu wywalać, szczególnie wieczorami brzuch jak w 4 miesiacu. Wiem, że to przez wzdęcia, ale ciekawa jestem czy u Was brzuszki zaczyna być widać - wiadomo, że mniejsze już nie będą. 😜
 
U mnie nic nie widać, spodnie spadają wręcz bo schudłam😱😱
Dziś lekko na mdłości pomogły mi krople, ogólnie jest źle mi bez przerwy dzień i noc, mam wrażenie, że od wczoraj jeszcze się nasilają😭😭mam już dość i jest mi wszystko jedno .. przynajmniej się nie stresuje aż tak bardzo, bo nie mam siły
 

Załączniki

  • d03e04d8-50b4-4f1e-9106-ac9693d4ef79.jpg
    d03e04d8-50b4-4f1e-9106-ac9693d4ef79.jpg
    3,2 KB · Wyświetleń: 36
A jak dziewczyny Wasze brzuszki? Powiem szczerze, że mnie zaczyna pomalu wywalać, szczególnie wieczorami brzuch jak w 4 miesiacu. Wiem, że to przez wzdęcia, ale ciekawa jestem czy u Was brzuszki zaczyna być widać - wiadomo, że mniejsze już nie będą. 😜
Mi też już widać, mąż mówi że nie widzi ale ja widzę różnicę, poza tym czuje ze juz w dżinsach mi ciasno tymbardziej siedzieć, muszę się zaopatrzyć w luźniejsze spodnie albo nosić sukienki;)
 
Dziewczyny, ja dosłownie dziś rano czytałam artykuł o poluzowaniu powłok brzusznych ok. 8tc co wplywa na uwypuklenie brzucha, ponad to podobno ok. 8tc macica jest wielkości grejpfrut i wypycha jelita do góry wiec w pakiecie z poluzowaniem powlok daje efekt wiekszego brzucha. Ja mam taki problem od 3 dni i nawet zaczęłam nosić luźniejsze ubrania, żeby w pracy nikt nic nie zaczął podejrzewać, ponieważ przez zeszłotygodniowe wydarzenia w pracy boję się teraz poinformować o ciazy, poniewaz okazalo sie, ze jedna z pracownic co prawda w innym oddziale jest w ciąży i wywinęła mały, uważam, ze bardzo nieelegancki numer i teraz wszyscy o tym mówią wiec mam mega piętra, bo obawiam się trochę w obecnej sytuacji reakcji.
 
reklama
Do góry