reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Witaminy, a lekarz przepisal ci coś na to przeziębienie?logiczne ze się martwisz ja też bym się martwiła ale musisz się kurować i myslec ze będzie dobrze.
Tak, mam brać witaminę C trzy razy dziennie, Hederasal, syrop prawoślazowy i Islę do ssania z leków, a oprócz tego miód, imbir, cytryna, maliny i odpoczywać. Prawoślazowego nie udało mi się wczoraj kupić, a na ulotce Hederasal jest napisane tak i nie wiem czy go brać czy nie 😞 Pani doktor wiedziała, że jestem w ciąży, więc wszystko przepisywała pod tym kątem niby…
 

Załączniki

  • IMG_7526.jpg
    IMG_7526.jpg
    198,4 KB · Wyświetleń: 41
Tak, mam brać witaminę C trzy razy dziennie, Hederasal, syrop prawoślazowy i Islę do ssania z leków, a oprócz tego miód, imbir, cytryna, maliny i odpoczywać. Prawoślazowego nie udało mi się wczoraj kupić, a na ulotce Hederasal jest napisane tak i nie wiem czy go brać czy nie 😞 Pani doktor wiedziała, że jestem w ciąży, więc wszystko przepisywała pod tym kątem niby…
Na ulotce często pisze ze nie wolno
 
Dziewczyny a jak u was z apetytem? Ja od kilku dni nie jestem w stanie normalnie zjeść... na nic nie mam ochoty jedynie z rana jakiś banan ewentualnie jakąś małą kanapka, ale jak tylko zjem to mam jakieś dziwne uczucie jakby przejedzenia?
Do 15 mogę jeść wszytko! Śniadanie i obiad wchodzi mi jak nic, ale tez faktycznie szybko czuję się przejedzona. Po 15 do 19-20 ciągle mnie mdli, ale wczoraj pierwszy raz nie wymiotowałam. Po 20 dopada mnie wilczy apetyt i jak nie zjem nic ( ja generalnie, na codzień bez ciazy ostatni posiłek jadlam 18-19 i pierwsay następnego dnia kolo 9 bez zawrotów glowy itp) to jest mi słabo i mam mroczki przed oczami.
 
Ja mam celiakie czyli glutenem nie moge jesc, do tego laktozy tez nie plus jeszcze kilka innych produktow nie moge jest jak ziemniaki, brokuły, kalafior, papryka,takze moje menu jest ograniczone do minimum
 
Hej dziewczyny 😊 Jestem w 6 tygodniu, byłam u lekarza jak było 5+1, był widoczny pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, kolejną wizytę mam w środę, mam nadzieję, że będzie wtedy widać już coś więcej ❤️ Oprócz większej senności, zmęczenia i bólu piersi nie miałam do tej pory innych objawów. Teraz się trochę zmartwiłam, bo się rozchorowałam, katar, duszący kaszel i gorączka, od dzisiaj jestem na L4 od lekarza rodzinnego i trochę martwię się chorobą, czy na tym etapie nie będzie miała wpływu na dziecko 😞
Przeziębienia na początku ciazy to standard, we wczesnej ciazy niebezpieczne są gorączki >39*C trwające jakiś czas, katar czy kaszel nie są groźne :) No i witaj! 🎉
 
Dziewczyny, mam pytanie, być może już gdzieś o tym było, ale jestem tutaj świeżakiem więc wybaczcie jak coś :) Czy któraś z Was w pierwszych tygodniach ciąży podróżowała samolotem? Jakie jest Wasze zdanie w tek kwestii? Nie chodzi mi tu o dalekie loty a max. 2 h. Pozdrawiam :)
 
reklama
Przeziębienia na początku ciazy to standard, we wczesnej ciazy niebezpieczne są gorączki >39*C trwające jakiś czas, katar czy kaszel nie są groźne :) No i witaj! 🎉
Ja jakoś ok 15 tc miałam gorączkę ponad 39 i dostałam antybiotyk. Pierwszy raz w życiu byłam taka chora. Na szczęście na mała to nie wpłynęło
 
Do góry