reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Nie wiem czy to jakas Podpowiedź ale 11 września dostałam rozowych uplawow tak jednorazowo co myslalam ze okres się zbliża ,może to jakas Podpowiedź?
 
8+2 i witam mdłości, od połowy dnia w łóżku, ale ani nie zasnę, ani nie mogę normalnie funkcjonować. Pierwszy raz mnie od czegoś odrzuca i jest to…większość jedzenia plus słodycze :D Na szczęście sporo rzeczy dalej mogę jeść bez przeszkód :)
 
reklama
8+2 i witam mdłości, od połowy dnia w łóżku, ale ani nie zasnę, ani nie mogę normalnie funkcjonować. Pierwszy raz mnie od czegoś odrzuca i jest to…większość jedzenia plus słodycze :D Na szczęście sporo rzeczy dalej mogę jeść bez przeszkód :)
Niby tortuta, ale pewnie się cieszysz, tak? :D

Moje całodniowe mdłości stały się wieczornymi mdłościami. W ciągu dnia kilka jakichś mniejszych epizodów i funkcjonuję cały czas w trybie "o, ciasto, zjem" potem 3 kęsy i już nie chcę :) Mniejsze mam te mdłości, ale zdecydowanie nie czuję się normalnie więc staram się nie przejmować.

PS. Dzwoniliśmy do cukierni, w ponczówce nie ma alkoholu ;)
 
Do góry