reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wszystkiego najlepszego @gorla 🌹

Ja już schizuję przed poniedziałkowym szybkim USG. Lekarz kazał się tym w ogóle nie przejmować, że mój maluch był 3 dni młodszy ostatnio, ale logika swoje, a emocje swoje oczywiście :) Jak jechałam na pierwsze USG to nawet w samochodzie już się nie stresowałam, a teraz sobota, a mi już lekka panika wjeżdżą 😬 Byłabym najszczęśliwsza na świecie w poniedziałek, gdyby się okazało, że maluch ma ponad 2 cm już i dobre tętno🤗

Dziś zaczęłam zapisywać moje cukry. Na dwa wyniki mam na razie dwa złe, ale tylko o kilka jednostek przekroczone, na czczo 93, a po śniadaniu 145...ale to moja wina bo zjadłam słodkiego rogala (już nie będę) jak poszliśmy po chleb do piekarni🤭
 
Wszystkiego najlepszego 🎂
Dziękuję bardzo 😘♥️
@TuAga również dziękuję 🤗😘 trzymam kciuki za wizytę na pewno będzie wszystko oki
Ja w końcu ogarnęłam ten detektor i mam zapis i pomiar tętna na tel ..wystarczyło zaktualizować tą aplikację, bo była na starszy model tel. Słyszę też czasem swoje tętno😎🤔 ale wiem, że to moje takie stłumione, zależy jak przyloze i dalej słychać dzidzi szybsze. Ogólnie detektor ok.
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego @gorla 🌹

Ja już schizuję przed poniedziałkowym szybkim USG. Lekarz kazał się tym w ogóle nie przejmować, że mój maluch był 3 dni młodszy ostatnio, ale logika swoje, a emocje swoje oczywiście :) Jak jechałam na pierwsze USG to nawet w samochodzie już się nie stresowałam, a teraz sobota, a mi już lekka panika wjeżdżą 😬 Byłabym najszczęśliwsza na świecie w poniedziałek, gdyby się okazało, że maluch ma ponad 2 cm już i dobre tętno🤗

Dziś zaczęłam zapisywać moje cukry. Na dwa wyniki mam na razie dwa złe, ale tylko o kilka jednostek przekroczone, na czczo 93, a po śniadaniu 145...ale to moja wina bo zjadłam słodkiego rogala (już nie będę) jak poszliśmy po chleb do piekarni🤭
I narobiła ochoty na słodkiego rogala... Chyba się przejdę do biedry zaraz 😂🤣
 
Hehe nic nie mów 🤣 ja na szczęście mam amerykankę i donaty, bo rodzice wczoraj przywieźli i nie muszę wychodzić
Ja sobie przypomniałam, że mam sernik na zimno po imieninach brata...
Ale stanęło na sałatce...
Ps Wam też jak się najecie burczy w brzuchu i się przekręca jakbyście z tydzień nie jadły? (Normalnie ludziom burczy w brzuchu z głodu.... Mi chyba z przejedzenia) 😂🤣😅
 
reklama
Do góry