reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, czy Wam też na tym etapie już mniej dokuczały mdłości? Jestem dzisiaj 8+5 i czuję jednak poprawę, jest 15:00, a mnie nie mdli jakoś strasznie, może 2/10. Juz tak nie raz miałam, że raz te objawy były mniejsze, raz większe...ale przed wizytą wszystko mnie stresuje podwójnie.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wam też na tym etapie już mniej dokuczały mdłości? Jestem dzisiaj 8+5 i czuję jednak poprawę, jest 15:00, a mnie nie mdli jakoś strasznie, może 2/10. Juz tak nie raz miałam, że raz te objawy były mniejsze, raz większe...ale przed wizytą wszystko mnie stresuje podwójnie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy Wam też na tym etapie już mniej dokuczały mdłości? Jestem dzisiaj 8+5 i czuję jednak poprawę, jest 15:00, a mnie nie mdli jakoś strasznie, może 2/10. Juz tak nie raz miałam, że raz te objawy były mniejsze, raz większe...ale przed wizytą wszystko mnie stresuje podwójnie.
Tak to działa tez u mnie, jeśli mam obstawiać, to powiem, ze wróci :D Wczoraj spędziłam cały dzień out, chodziłam mase km, jadłam co chciałam etc i czułam się normalnie, a dziś znów zjazd, wmuszanie sobie wody, mdłości po niej, ospalosc, ból karku i jakiś refluks po jedzeniu :/ I taka sinusoida od kilku tygodni.
 
Ja 11 TC się kończy i nadal mdłości, ciut mniejsze niż wcześniej, ale jednak są 😱🤢 ja też taki egzemplarz..w poprzedniej ciąży do 16 TC ..wtedy zaczęłam jeść, lekarz straszył , że na następnej wizycie skierowanie do szpitala wystawi 😎 na szczęście waga ruszyła ..za to że starszą od 9 tc już wszystko jadlam
 
Witam Dziewczynki. Ja po wizycie w czwartek. Wszystko ok. Badania ok cukry super TSH extra. Lekarz dał namiar na badania prenatalne z projektu unijnego dla kobiet poniżej 35 rż. Zapisałam się na 4 listopada. :) waga póki co nie leci w dół było - 5 kg jest kg w górę. Ale apetyt mam średni. W dodatku bolały mnie zęby to 3 dni wszytko w płynach lub starte.
 
reklama
Do góry