reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@Balbina90 ja nie mam ostatnio w ogóle rozpierania i bólu w podbrzuszu, ale taki niewciągalny mały brzuch mam. Bolą mnie piersi, jestem zła jak osa i smutna, no i mdłości jakieś 11 godzin dziennie ;) Ale Ty jesteś 12+1 to już inna bajka (ja dziś 9+6), czytałam na wyższych wątkach, że dziewczyny w ogóle nie czują, że są w ciąży i się martwią przed badaniami, a wszystko ok potem :)
Ja dziś 10+4, za 9 dni mam to pierwsze USG genetyczne i chodzę po scianach. Mdłości mi też trochę odpuściły i oczywiście milion scenariuszym. Po za tym w kazdym kalendarzu ciazy pisza, ze po skończeniu 10tc dla przy kolejnych ciazach widac juz uwypuklony brzucha, a u mnie nic. Tak jak bylo tak jest, nawet 1 cm. A jak jest u Was cos juz widac?
 
Dziewczyny dzisiaj skończyłam według ostatniej miesiączki 12 tydzień a 2 listopada mam prenatalne i zaczęłam się zastanawiać czy to trochę nie za późno bo 12.10 miałam wizytę i z usg wychodziło że jest 10+4 więc 2.11 według usg będzie 13+4 a według OM 13. Boję się żeby się nie okazało że jest za późno. Przełożyć na piątek (chociaż szczerze to nie wiem czy to się uda) czy już zostać czy tym 2.11?
Do 13+6 jest czas wiec spokojnie się łapiesz 😊
 
Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
 
Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
Nikt mi nic takiego nie mówili
 
Witam się z Wami dziewczyny, nadrobilam Was w całości 😁
Gratuluję wszystkich pomyślnych wiadomości na badaniach prenatalnych 🤗
U nas zawitała choroba, maluch z przedłużającego kataru dzisiaj już pokasłuje i wstał z gorączką 😒 ja oczywiście w dalszym ciągu walcze z zatokami raz jest lepiej raz gorzej..🤷🏼‍♀️ ja czuję się już so much better, ale nadal miewam problemy zeladkowo jelitowe i myślę że to moje jelito się odzywa , kiedyś miałam duże problemy z jelitami po pierwszej ciąży, a z objawów ciążowych to nadal bolą i rosną mi piersi, i mam tak okropnego lenia że aż wstyd 😅🙈 nic mi się nie chcę! Najlepiej to mi się leży 🛌 😁
5 listopada mam badanie prenatalne i powiem wam że ceny w przeciągu dwóch lat niesamowicie posłuży w górę więc gdy usłyszałam kwotę to lekko mnie wgieło 😳
Tez mam 5 listopada 😍
 
reklama
Czekam na lekarza przed prenatalnymi 🙈 ciśnienie mam chyba 200 😂 i do tego wypiłam chyba z litr wody i zaraz mi zawory nie wytrzymają 🙈😂
To byłam ja wczoraj 😂 Ciśnienie w domu mam ostatnio 80/60 a do 120 to nie dochodzę, w gabinecie powyżej 130/90 i wczoraj lekarz powiedział, że skoro to nerwy to on nie będzie wpisywał że takie wysokie 😂
 
Do góry