reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
My w pracy byliśmy szczepieni hurtowo i nikt nie dostał zaleceń aby się izolować. Po szczepieniu organizm zwalcza wirusa i może być osłabiony i łatwiej złapać coś innego.
Jeśli nadal źle się czuje niech weźmie paracetamol na gorączkę.
 
reklama
Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
To absolutnie nieprawda :) Twój mąż też nie ma Covid, tylko reakcja organizmu powoduje złe samopoczucie. Nie wiem jaką miał szczepionkę, ale w jednej jest inaktywowana forma wirusa, w drugiej instrukcja dla organizmu :) W żadnym przypadku wirus się u niego nie namnaża i absolutnie nikogo nie zarazi. Nie musisz się separować :)
 
Ja od rana mdłości łoczywiście🤢 Te najbliższe 2 tygodnie to super stres. W czwartek idę do innego ginekologa na usg, to będzie 10+3, w przyszłym tygodniu wyniki Nifty, a w kolejnym usg prenatalne. Jak nie dostać zawału to nie wiem😉 Mega Wam zazdroszczę, że już macie to za sobą, lepiej się czujecie i wszystko ok :) Byłabym przeszczęśliwa gdybym za 2 tygodnie czuła to samo🥰
 
Ja od rana mdłości łoczywiście🤢 Te najbliższe 2 tygodnie to super stres. W czwartek idę do innego ginekologa na usg, to będzie 10+3, w przyszłym tygodniu wyniki Nifty, a w kolejnym usg prenatalne. Jak nie dostać zawału to nie wiem😉 Mega Wam zazdroszczę, że już macie to za sobą, lepiej się czujecie i wszystko ok :) Byłabym przeszczęśliwa gdybym za 2 tygodnie czuła to samo🥰
U mnie dopiero w okolicy Twojego tygodnia zaczęła się jazda :D Dziś 11+5 a boje się głęboko oddychać, bo to porusza żołądek i mdłości są gorsze xd Ale tak, od rana do nocy mam te moje „poranne mdłości”. Zastanawiam się, czy jest możliwe, ze łożysko już wydziela tyle progesteronu, ile musi, a ja dokładam 400mg tabletkami i przez to te wszystkie zaostrzone objawy… Będzie konsultowane :)
 
Łojej @outofthebox masakra, ja już czekam z nadzieją, że za chwilę będzie lepiej. Każdy dzień to męka. Wczoraj miałam takie odruchy wymiotne, że aż popuściłam :D Ale przynajmniej humor mam jakiś ciut lepszy. Cieszę się drobiazgami jak świeżo uprany ulubiony dres😅
 
Łojej @outofthebox masakra, ja już czekam z nadzieją, że za chwilę będzie lepiej. Każdy dzień to męka. Wczoraj miałam takie odruchy wymiotne, że aż popuściłam :D Ale przynajmniej humor mam jakiś ciut lepszy. Cieszę się drobiazgami jak świeżo uprany ulubiony dres😅
Tak u mnie humor tez się trzyma dzielnie, myśle, ze duzy progres zrobiłyśmy :D Jakby nie to nastawienie, to bym chyba umarła z mdłości. A tak, to tyle jęczę, ze mi zle, ze az mi się śmiać chce xd
 
Hej u mnie dziś 10+7 :) Skończony 11 tydzień:D . Cukier z rana 82. Córka mnie o 5 obudziła i nie śpię już. Nie potrafię usnąć po takiej pobudce. przynajmniej skończyłam malować jedno zamówienie i mogę dziś brać się za drugie :)
Muszę posprzątać dom ,bo taki bałagan mamy , że aż żal mówić. Wrzucę do pralki kilka ubrań i wrzucam na vinted. Wczoraj sprzedałam płaszcz od razu po wystawieniu, więc się rozochociłam :) Nieskromnie się pochwalę moim aniolkiem . Macierzynstwo rozwija :)
Wow, piękny, masz talent :)
❤️👏
 
No dobra emocje opadły 😀 Po raz kolejny się okazało, ze niepotrzebnie sie stresowałam 🙈 Zdrowy maluch ❤️ Na 66% mogę zacząć kupować sukienki 😂😂 wiadomo, że to sie może zmienić, ale trzymam sie tej wersji 😃 I utwierdziłam sie w przekonaniu ze dobrze wybrałam lekarza prowadzącego ☺️ Ale to jest uczucie…taki kamień z serca i wrażenie ze nic się nie liczy tylko to zdrowie ☺️
 
No dobra emocje opadły 😀 Po raz kolejny się okazało, ze niepotrzebnie sie stresowałam 🙈 Zdrowy maluch ❤️ Na 66% mogę zacząć kupować sukienki 😂😂 wiadomo, że to sie może zmienić, ale trzymam sie tej wersji 😃 I utwierdziłam sie w przekonaniu ze dobrze wybrałam lekarza prowadzącego ☺️ Ale to jest uczucie…taki kamień z serca i wrażenie ze nic się nie liczy tylko to zdrowie ☺️
Super wieści ❣❗
 
reklama
Czekaj..nie zrozumiałam😁🙈 komu się chce??
Młodym studentom 8-)
Ja od rana mdłości łoczywiście🤢 Te najbliższe 2 tygodnie to super stres. W czwartek idę do innego ginekologa na usg, to będzie 10+3, w przyszłym tygodniu wyniki Nifty, a w kolejnym usg prenatalne. Jak nie dostać zawału to nie wiem😉 Mega Wam zazdroszczę, że już macie to za sobą, lepiej się czujecie i wszystko ok :) Byłabym przeszczęśliwa gdybym za 2 tygodnie czuła to samo🥰
Kiedy miałaś pobierane nifty? Wiek ciąży?
 
Do góry