reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Przykro mi bardzo. Mam nadzieje że jeszcze w niedalekiej przyszłości zostaniesz mamą. Wiem ze czas u Ciebie troszke goni ale bądź dobrej myśli. I myśl o nas ciepło, my na pewno będziemy 😘
Dziękuję za wsparcie, staram się mówìc sobie, że tak miało być. Teraz muszę przeżyć ten szpital..
 
Dziękuję za wsparcie, staram się mówìc sobie, że tak miało być. Teraz muszę przeżyć ten szpital..
Strasznie mi przykro 😞
Wiem, ze na pewno dasz radę, to wszystko szybko minie i wrócisz do siebie. Jeśli miałabyś problemy czy pytania to są tu dwie grupy dotyczące poronienia i w obu super dziewczyny, będę trzymała za Ciebie mocno kciuki Kochana, ale jestem pewna, ze znajdziesz w sobie dużo więcej siły, niż się po sobie spodziewasz.
 
reklama
Gratulacje Dziewczyny udanych prenatalnych :D KTo jeszcze czeka na prenatalne?

Ja po wczorajszym USG trochę spokojniejsza jestem, czekam teraz na Nifty jak na szpilkach i z utęsknieniem na odpuszczenie mi w sprawie mdłości. Dziś miałam taką godzinę, że leżałam zwinięta w kłębek i czekałam czy będę wymiotować czy nie. Teraz takie 7/10 to do wytrzymania :)
Ja, ja, ja już się nie mogę doczekać 😁 a co lepsze miałam na 3 listopada a pani dzwoniła i przesunęła na 4 🤦‍♀️ ale 3 ide do gin 😊
 
Do góry