reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Czytam każdy nastawia się na dziewczynke . Ale znalazłam chodz ktoś nastawił się na chłopca tak jak ja 👌😁 u nas tez dziewczynka już lata i pyskuje 🤦‍♀️😂
mąż to już wgl wymyśla imiona dla chłopca, mówi do brzucha jakby był pewien, że tam siedzi chłopiec 🙈 ja też chciałabym chłopaka, ale z tyłu głowy siedzi, że to może być dziewczynka 😊 ja mam siostrę i jesteśmy super zgrane, więc to też super gdyby była druga córka
 
mąż to już wgl wymyśla imiona dla chłopca, mówi do brzucha jakby był pewien, że tam siedzi chłopiec 🙈 ja też chciałabym chłopaka, ale z tyłu głowy siedzi, że to może być dziewczynka 😊 ja mam siostrę i jesteśmy super zgrane, więc to też super gdyby była druga córka
A może wyczowa że będzie ten wymarzony Syn i będzie grał z tata w piłkę😁. Ale 2 dziewczyny wiesz co to będzie w domu ja z 1 juz problemy tego nie ubierze tego nie chce u was tez tak ?a ma dopiero 3.5lat 🤦‍♀️ Daj potem znać jak będziesz znała płeć. Ja 4 na prenatalne wiec może się dowiem kto tam siedzi. No i najważniejsze by zdrowe 😁
 
Dziewczyny, Was też po duphastonie boli głowa? Jestem w szpitalu od soboty i dają mi tu 3 tabletki dziennie i od wczoraj strasznie boli mnie głowa 😔 czytałam że takie może mieć skutki uboczne.. chyba że to reakcja obronna na zamknięcie w szpitalu 😂
Może boleć od duphastonu, może od stresu, albo od leżenia...
Spróbuj więcej pić.
 
Czy ktoś z Was doznał takiej niespodzianki jak ja?
Na ostatnim USG odkryto, że są 2 sztuki...
"Trochę" jestem przerażona...
O kurczę, super! Podwójnie gratuluje :) Daj znać z ciekawości kiedy było widać tylko jedno, a w którym tygodniu pokazał się drugi lokator, zawsze mnie to pasjonuje hah Mam sporo bliźniaków w rodzinie, kibicuję
 
Dziewczyny, Was też po duphastonie boli głowa? Jestem w szpitalu od soboty i dają mi tu 3 tabletki dziennie i od wczoraj strasznie boli mnie głowa 😔 czytałam że takie może mieć skutki uboczne.. chyba że to reakcja obronna na zamknięcie w szpitalu 😂
Czyli dziś jeszcze szpital? Dość długo Cię trzymają, wiesz może, kiedy odzyskasz wolnosc? :D Wg mnie ten ból głowy może wynikać z progesteronu, ale faktycznie dużo innych czynników może tez być grane, chociażby poduszka i nieswoje lozko :(
 
Z tymi godzinami bo brałam zawsze dupka 6-14-22 więc nie wiedziałam czy na nowy czas brać od piątej [emoji14] no i cukier też zawsze mierzyłam o 6 a wczorajsza szósta to był już większy odstęp. Niemniej, nienawidzę zmian czasu [emoji14]



Nie zauważyłam, żeby po duphastonie bolała mnie głowa.

Czy są tu dziewczyny które delikatnie plamią w ciąży?
 
Czy ktoś z Was doznał takiej niespodzianki jak ja?
Na ostatnim USG odkryto, że są 2 sztuki...
"Trochę" jestem przerażona...
To normalne ze jesteś w szoku i przerażona, ja też bym była. :) ale koniec końców jakoś dalibyśmy radę i u Was pewnie też tak będzie. Nie bój się prosić o pomoc.

Jeśli będziesz czuła już teraz że psychicznie słabo sobie radzisz spróbuj ogarnąć jakiegoś psychologa i o tym porozmawiać.
 
reklama
Do góry