reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Odebrałam moje wyniki i mega się zmartwiłam, bo TSH mam 0,04, a norma dla I trymestru zaczyna się od 0,1 :( Jeszcze 2 tygodnie temu miałam 0,96 i nie spadało mi tak szybko. Obstawiałam, że dojdę do 0,5 może :( Oszaleję chyba do tych prenatalnych. Od jutra sama sobie zmniejszę dawkę hormonu na kilka dni do konsultacji :(
Mi endokrynolog mówiła że jest duży spadek tsh koło 12 tygodnia poniewaz wtedy jest szczyt beta hcg a ona oddzialowywuje na tsh :)
 
Mi endokrynolog mówiła że jest duży spadek tsh koło 12 tygodnia poniewaz wtedy jest szczyt beta hcg a ona oddzialowywuje na tsh :)
Tak, właśnie chyba to się stało, bo jeszcze 2 tygodnie temu mialam 0,96 :) To by tłumaczyło czemu mi tak okrutnie niedobrze. Nie wiem czemu myślałam, że szczyt był w 9-10 tygodniu:baffled:
 
Turbo szybko! 5 dni kalendarzowych. Pobranie krwi miałam w środę 3.11 o godz. 11 a wyniki dzisiaj 8.11 o godz. 10
A to były Nifty Pro, czy Nifty Plus? Bo ta moja krew do Hong Kongu 5 dni aż sunęła ;) 30.10 dostali krew (5 dni po pobraniu), a 4.11 miałam wyniki :) Ciekawe czy to raz szybciej, a raz dłużej czy kwestia gdzie krew leci, bo przy Nifty Plus do Słowenii chyba więc szybciej pewnie :)
 
A to były Nifty Pro, czy Nifty Plus? Bo ta moja krew do Hong Kongu 5 dni aż sunęła ;) 30.10 dostali krew (5 dni po pobraniu), a 4.11 miałam wyniki :) Ciekawe czy to raz szybciej, a raz dłużej czy kwestia gdzie krew leci, bo przy Nifty Plus do Słowenii chyba więc szybciej pewnie :)
Nifty pro. Wyniki prosto z Hongkongu podpisane przez won su bla bla bla [emoji12]
 
reklama
@Mama2012/2020/2022 też ciekawa jestem ile na razie masz brać :) Spoko, nie wiem czy brałaś w poprzednich ciążach, ale mega szybko się człowiek przyzwyczaja :)

Ja już po konsultacji online w sprawie TSH, 3 razy mnie lekarz zapewniał, że dziecku nic nie grozi (ja z tych co lubią 2 razy to samo pytanie zadać😅), ale od jutra trochę zmniejszam dawkę :) Oznaczyłam sobie też przeciwciała na Covid (jestem prawie 6 miesięcy po szczepieniu) i coś tam mam jeszcze, 456 :)
 
Do góry