reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Widzę że u Was TSH bliżej wartości zero. U mnie przy pierwszym badaniu jak i teraz przy kolejnym wynosi 2.4 czy jest powód to zmartwień ??
 
Widzę że u Was TSH bliżej wartości zero. U mnie przy pierwszym badaniu jak i teraz przy kolejnym wynosi 2.4 czy jest powód to zmartwień ??
ja mam hashimoto i sprawdzane tsh często, póki było poniżej 1 byłam na tej samej dawce euthyroxu co przed ciąża czyli 25, w poniedziałek juz tsh było powyżej 2 i endo zleciła podwojenie dawki
 
Dziewczyny zapraszam na wątek zamknięty, jak nie zaczniemy tam pisać o codziennych sprawach to bez sensu będzie.
A podeslesz linka?
Ja wczoraj miałam prenatalne. Wszytko ok. Pan doktor potwierdza że dziewczynka [emoji38] dobry lekarz [emoji12]

Wczoraj powiedzieliśmy młodej o ciąży [emoji28] głupio zrobiliśmy bo jej powiedzieliśmy że jak mama wróci od lekarza to będzie niespodzianka [emoji85] pokazuje jej zdjęcie USG a ona się popłakała że nie chce takiej niespodzianki tylko coś do jedzenia [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ale potem jej wytłumaczyliśmy o co dokładnie chodzi i zaczęła się cieszyć, przytulać brzuch i mówić siostrzyczce że ją kocha [emoji7] wzruszenie poziom milion!

Dzisiaj mnie czeka rozmowa w pracy :/

Ja też mam silne mdłości i bóle głowy i też mi się wydaje że po duphastonie. Pogadam z lekarzam bo serio podejrzewam że on mnie na tych lekach to by do 36tc najchętniej trzymał..
 
TSH ja na razie mam 1,6 więc bez leków ale w poprzednich ciążach miałam powyżej 2,5 i byłam od początku na euthyroxie.
Ale sprawdzam często bo może mi skoczyć.
 
reklama
A podeslesz linka?
Ja wczoraj miałam prenatalne. Wszytko ok. Pan doktor potwierdza że dziewczynka [emoji38] dobry lekarz [emoji12]

Wczoraj powiedzieliśmy młodej o ciąży [emoji28] głupio zrobiliśmy bo jej powiedzieliśmy że jak mama wróci od lekarza to będzie niespodzianka [emoji85] pokazuje jej zdjęcie USG a ona się popłakała że nie chce takiej niespodzianki tylko coś do jedzenia [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ale potem jej wytłumaczyliśmy o co dokładnie chodzi i zaczęła się cieszyć, przytulać brzuch i mówić siostrzyczce że ją kocha [emoji7] wzruszenie poziom milion!

Dzisiaj mnie czeka rozmowa w pracy :/

Ja też mam silne mdłości i bóle głowy i też mi się wydaje że po duphastonie. Pogadam z lekarzam bo serio podejrzewam że on mnie na tych lekach to by do 36tc najchętniej trzymał..
Powinnaś mieć wiadomość od adminki bo na liście byłaś wpisana. Wchodzisz przez ten link w wiadomości i dodajesz do obserwowanych aby mieć powiadomienia.
 
Do góry