reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Może ktoś skorzysta. Ja mam 9.45
 

Załączniki

  • Screenshot_20211124-164840_Facebook.jpg
    Screenshot_20211124-164840_Facebook.jpg
    441,2 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Hejka dziewczyny, macie moze zdjecie nocnikowe i potwierdzona plec? U mnie 17 tc, 1 lekarz stwierdzil chlopca drugi dziewczynke a teraz znow raczej chlopca🧐 co sadzicie?
 

Załączniki

  • BA486EDA-ED07-46F7-97FA-ED3830433A19.jpeg
    BA486EDA-ED07-46F7-97FA-ED3830433A19.jpeg
    161,8 KB · Wyświetleń: 91
Hej Kochane mam pytanie,

U mnie obecnie 15 tc. Po pierwsze czy Wam już minęły pierwsze objawy? Mam okropna Awersje do mięsa, szczególnie wieprzoweho i nie wiem czy to mi minie, nawet lodówki nie mogę otworzyć, bo mi śmierdzi 😢

Drugie pytanie,

W poprzedniej ciąży dziecko miało wadę genetyczna. Teraz badania prenatalne wyszły perfekcyjne beta 1.3 MoM pappa 1.07 MoM badanie USG tak samo piękne. Mimo wszystko genetyk stwierdziła, że mam złe wyniki krwi i powinnam zrobić amniopunkcje. Intuicyjnie czuje, że nie powinnam jej robić i wszystko jest dobrze. Ale zastanawiam się nad testami NIPTy. Nie wiem czy wydawać pieniądze (niemałe z resztą jak chyba wiecie) czy zaufać intuicji i nie robić nic. Bo gdzieś z tyłu głowy tam jest kwestia obawy, ale z drugiej strony czuje, że wszystko jest dobrze

Całuję
N
 
reklama
Hej Kochane mam pytanie,

U mnie obecnie 15 tc. Po pierwsze czy Wam już minęły pierwsze objawy? Mam okropna Awersje do mięsa, szczególnie wieprzoweho i nie wiem czy to mi minie, nawet lodówki nie mogę otworzyć, bo mi śmierdzi 😢

Drugie pytanie,

W poprzedniej ciąży dziecko miało wadę genetyczna. Teraz badania prenatalne wyszły perfekcyjne beta 1.3 MoM pappa 1.07 MoM badanie USG tak samo piękne. Mimo wszystko genetyk stwierdziła, że mam złe wyniki krwi i powinnam zrobić amniopunkcje. Intuicyjnie czuje, że nie powinnam jej robić i wszystko jest dobrze. Ale zastanawiam się nad testami NIPTy. Nie wiem czy wydawać pieniądze (niemałe z resztą jak chyba wiecie) czy zaufać intuicji i nie robić nic. Bo gdzieś z tyłu głowy tam jest kwestia obawy, ale z drugiej strony czuje, że wszystko jest dobrze

Całuję
N
Hej ja jestem w 17+2 tc. Od poczatku odrzut od miesa, u mnie od kurczaka, indyka. Nie minelo poki co :(
 
Do góry