Figazmakiem
Fanka BB :)
1wsza ciaza była ciążą biochemiczną od samego początku prowadzoną na acardzie, a po pozytywnym teście heparyna. Kolejne ciążę też na heparynie. 1 donoszoną, kolejna cp.i bez heparyny miałaś niepowodzenie ?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
1wsza ciaza była ciążą biochemiczną od samego początku prowadzoną na acardzie, a po pozytywnym teście heparyna. Kolejne ciążę też na heparynie. 1 donoszoną, kolejna cp.i bez heparyny miałaś niepowodzenie ?
więc wsumie nie wiesz jakby było bez heparyny ? Ja mam mętlik w głowie wiesz ... jest mi z tym zle .... ja w 9tc puste jajo bez żadnych leków potem heparyna i acard 75 od testu i mam syna No i teraz acard od testu póki co....1wsza ciaza była ciążą biochemiczną od samego początku prowadzoną na acardzie, a po pozytywnym teście heparyna. Kolejne ciążę też na heparynie. 1 donoszoną, kolejna cp.
Masz rację, nie wiem, jakby bylo bez heparyny. Ale ufam mojemu lekarzowiwięc wsumie nie wiesz jakby było bez heparyny ? Ja mam mętlik w głowie wiesz ... jest mi z tym zle .... ja w 9tc puste jajo bez żadnych leków potem heparyna i acard 75 od testu i mam syna No i teraz acard od testu póki co....
rozmawiałam z hematologiem jeszxze nie będąc w tej ciąży i mówiła mi że jej zdaniem nie ma.wskazan. gdy leżałam w dobrej klinice czekając na cc lekarze tez mi tłumaczyli ze ich zdaniem nie ma wskazań, więc też na tym się opieram.. wiem że same pai to hmm jakby zwiększa ryzyko zakrzepicy u człowieka, tylko że ja mam zrobiony pakiet badań na trombofilie i zespół antyfosfolipidowy i tam wszystko gra ... ale może masz racje, musiałabym się zorientować czy w okolicy jest ktos godny uwagi i może się wybiorę na dodatkowa konsultacjeMasz rację, nie wiem, jakby bylo bez heparyny. Ale ufam mojemu lekarzowi2 razy uratował mi życie i to na serio. Dlatego się go słucham i dzień w dzień idzie zastrzyk w brzuchol
wydaje mi się, że duże znaczenie ma zaufanie do lekarza. Może, skoro się zastanawiasz co zrobić, skonsultuj się z innym?
![]()
Zaczęło się od 5 tygodnia, ale po lekach wymioty się zatrzymały, teraz jest 8 tydzień i od trzech dni mam taki zjazdO matko, ale współczujęktóry to tydzień ciąży? Od kiedy Ci się zaczęło?
tez tak mam od wczorajDziewczyny tez macie problem z aplikacja? Co wejdę to każe mi się logować a jak się zaloguje i wejdę Np. Na naszą grupę to po chwili mnie wyrzuca i tak kółko…..
uff to dobrze ze nie tylko ja bo już myślałam ze ktoś mi chce konto wykraść lub coś podobnego.tez tak mam od wczoraj![]()
He. U mnie 20go dwie ||, dzień później beta 1261. W kwietniu martwa ciąża. Z obliczeń termin 27 majLista mam z terminem na maj 2023 r.
1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena.
6 maja - @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot
Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.
Ja po dzisiejszym teście z dwiema I I postanowiłam zacząć temat
Termin z OM wyliczyłam na 6 maja 2023 r.
Czekam na Was kobietki![]()
A macie inne objawy poza mdłościami i sennością?Hej ja też mam termin na 18.05. A dwie kreseczki zobaczyłam dzień wcześniej bo 06.09
ale się zgadałyśmy z robotą bobasa
wszystkiego dobrego ❤ ja idę jutro na wizytę może będzie juz serduszko
![]()