reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

A w lux med chyba nie robią takiego pełnego usg prenatalnego z pappa? Z tego co się kiedyś dowiedziałam. Ja właśnie dlatego robię dodatkowo prywatnie, a w lux med tylko usg.
nie robiłam testu Pappa ale z tego co mi mówiła ginekolog na pierwszej wizycie (poszłam do jakieś losowej) to powiedziała ze jest dodatkowo płatne wiec wydaje mi się ze robią
 
reklama
Ja nie jestem w stanie dojść do siebie. Jestem tak zmęczona i ospała, ze aż nie jestem w stanie pracować czy ogarnąć domu… nie wymiotowałam jeszcze ani razu ale cały czas mam okropne mdłości :/ i od wczoraj zaczął sie wstręt do jedzenia :(
Ja mam awersje do jedzenia od 4 tyg już... schudłam 4 kg ... 🤯
 
Ja nie jestem w stanie dojść do siebie. Jestem tak zmęczona i ospała, ze aż nie jestem w stanie pracować czy ogarnąć domu… nie wymiotowałam jeszcze ani razu ale cały czas mam okropne mdłości :/ i od wczoraj zaczął sie wstręt do jedzenia :(
ja tez najchętniej bym przeleżała i przespała całe dnie… :(( właśnie dziś endo się pytała czy mam jakieś dokuczliwe objawy ciąży to mówiłam jej właśnie o tym zmęczeniu jedynie, bo to mi najbadziej dokucza. Wstręt do jedzenia tez jest straszny, śniadania jeszcze wchodzą jako tako ale już później to masakra :(
 
może tak, chociaż pierwsza ciąże prowadziłam u innego lekarza i tez nie miałam 😔

A usg prenatalne tez będzie robił lekarz prowadzący czy wystawił Ci skierowanie do innego ?
kocham syrop z cebuli 🙈🙈🙈
USG prenatalne i pappa będę robiła w ramach NFZ (dostałam skierowanie od prowadzącego ze względu na podejrzenie nieprawidłowości). W Luxmedzie mają podobne badanie, które nazywa się "USG między 11 a 13 tygodniem", ale chyba nie robią pappa.
 
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40. @Szczęśliwa_mama_
41. @deedee92
42. @Lily of the Valley ©
43. @Katarynka1990
44. @paola111
45. @Kinia2006
46. @Gajamata
 
Ostatnia edycja:
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312
Ja chce być w wątku, poproszę o dopisanie :)
 
reklama
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312
2. @Ellie2021
3. @Bibi89

Ja tez poproszę żeby mnie wpisać ☺️
 
Do góry