reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

A nie, bo ja byłam pierwsza 🤪 😄Ale w sumie nie do końca mi się tak chce ogarniać, wierze w Was kobietki 😊
Oj przepraszam :D ale napisałaś, że jak się będziesz dobrze czuć to możesz być modem, to zrozumiałam, że teraz się nie czujesz na siłach :)
Ustalcie to między sobą dziewczyny, która bardziej chce :D
 
reklama
ja też poproszę o dopisanie ☺️ przynależność do grupy bardzo uspokaja 😁
Dziewczyny mam pytanie, właśnie wróciłam z USG w 9w4d i lekarz zwrócił uwagę żeby na prenatalnych spojrzeć na prawdopodobną przepuklinę pępowinową u maleństwa. Uspokajał że jest to fizjologiczne ale powinno samo z czasem zniknąć, ale wpisał do dalszej kontroli. Miała któraś z was taką sytuację?
A będziesz z nami regularnie w grupie? :p Bo na razie to dopiero Twój drugi wpis ;)
 
Bylam dzis w aptece zapytac o te tabletki mamahda premium + i pani powiedziala ze sa i dla planujacych i w ciazy i karmiacych wiec mowie spoko to poprosze... a Pani mowi 65zl o_O wiec zapytalam - ILE?!?! -65zl.

Zrobilam oczy jak 5 zl bo czytalam ze tu koszt ponizej 40 a jak sie dobrze na necie poszuka to i okolo 30.... zbaranialam!
Czy moze te z apteki to sa w zlotych opakowaniach ?
Oczywiscie podziekowalam i wyszlam 🤦‍♀️ chyba zostane przy moim kwasie foliowym poki co 🤦‍♀️

Jaki u was koszt dziewczyny za miesieczna dawke witamin?
prenatal uno 29 zl zamawiam przez aplikację DOZ z odbiorem w aptece doz
 
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29.
30.
Mnie tez poproszę dopisać:)
 
Oj przepraszam :D ale napisałaś, że jak się będziesz dobrze czuć to możesz być modem, to zrozumiałam, że teraz się nie czujesz na siłach :)
Ustalcie to między sobą dziewczyny, która bardziej chce :D
Nie, Wy kobietki bądźcie we dwie ☺️ Ja to chyba będę sie lepiej czuła, jak urodzę 🤣
 
Ja nie jestem w stanie dojść do siebie. Jestem tak zmęczona i ospała, ze aż nie jestem w stanie pracować czy ogarnąć domu… nie wymiotowałam jeszcze ani razu ale cały czas mam okropne mdłości :/ i od wczoraj zaczął sie wstręt do jedzenia :(
Współczuje, wiem co przeżywasz, bo u mnie wymioty codziennie wieczorem... 🙁 Czasem też po południu... 🙁
Bylam dzis w aptece zapytac o te tabletki mamahda premium + i pani powiedziala ze sa i dla planujacych i w ciazy i karmiacych wiec mowie spoko to poprosze... a Pani mowi 65zl o_O wiec zapytalam - ILE?!?! -65zl.

Zrobilam oczy jak 5 zl bo czytalam ze tu koszt ponizej 40 a jak sie dobrze na necie poszuka to i okolo 30.... zbaranialam!
Czy moze te z apteki to sa w zlotych opakowaniach ?
Oczywiscie podziekowalam i wyszlam 🤦‍♀️ chyba zostane przy moim kwasie foliowym poki co 🤦‍♀️

Jaki u was koszt dziewczyny za miesieczna dawke witamin?
Oj tak niestety jest w aptekach, przynajmniej u mnie. Jedynie pierwsze witaminy ciążowe kupiłam w aptece w 1 ciąży. Później już nigdy więcej nie dałam się tak zrobić w jajo 🤪 😂
Mama dha premium plus kupowałam najczęściej w internetowych aptekach, na zapas. Żeby dobić do darmowej dostawy, zawsze za max 25-30.
Tak, śledzę cały czas, ale z racji tego że jest to moja pierwsza ciąża i pierwsze doświadczenia to na mało który temat z doświadczenia mogę się wypowiedzieć :D
Zawsze możesz pytać :)
 
Bylam dzis w aptece zapytac o te tabletki mamahda premium + i pani powiedziala ze sa i dla planujacych i w ciazy i karmiacych wiec mowie spoko to poprosze... a Pani mowi 65zl o_O wiec zapytalam - ILE?!?! -65zl.

Zrobilam oczy jak 5 zl bo czytalam ze tu koszt ponizej 40 a jak sie dobrze na necie poszuka to i okolo 30.... zbaranialam!
Czy moze te z apteki to sa w zlotych opakowaniach ?
Oczywiscie podziekowalam i wyszlam 🤦‍♀️ chyba zostane przy moim kwasie foliowym poki co 🤦‍♀️

Jaki u was koszt dziewczyny za miesieczna dawke witamin?
Podobnie jak większość, witaminy zamawiam z netu. O ile różnica na prenatalu uno to jakies 12 zł max, tak metylowany kwas foliowy to różnica ok. 35 zł :/
 
Wiele z Was również zmaga się z nudnościami mdłościami wymiotami itd. jest to moja trzecia ciąża i w trzeciej czuje się przez to jak kupa .. dzisiaj poprosiłam Doktora o coś na mdłości o dał mi lek ponoć bezpieczny i z gwarancją że jest dla kobiet w ciąży bezpieczny . Zazylam jedna tab i oprócz tego że jestem słaba jak fiks od jakiś dwóch tygodni to trzeba przyznać że mdłości nie mam wcale . Ba,nawet obiad udało się zjeść .. wobec tego ja polecam ! Nazwa to XONVEA. W mojej aptece koszt to 67zl za 20tabletek :) marzy mi się żeby i Wam pomagały !
 
reklama
Takie samo pudelko trzymalam w rece wiec jednak nie bylo ze zlota 🤷‍♀️
Podrzuc linkiem do allegro (moze byc pw) jak jeszcze gdzies tam masz, bede bardzo wdzieczna :-)

Widze ze nie tylko u mnie w aptece bija kokosy 😑

Proszę :) Ja do apteki chodzę już tylko w nagłych potrzebach, a tak to szukam w necie :)
 
Do góry