reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie dzis wolny dzien ale wzielam sie za mycie okien 😂 juz wszystkie wypucowane.

Mam takie smaki w tej ciazy ze to jest niepojete. Z pierwsza corka nic specjalnego mi sie nie chcialo, z druga cala ciaze musialam zjesc jedna tabliczke czekolady milka i tylko tej. Przytylam jedynie 8kg wiec luzik 😂 a teraz? Wczoraj jak mowilam objezdzilam 3 polskie sklepy za biala kielbasa do zurku i juz tracilam nadzieje ze ja znajde z lzami w oczach. Przed chwila ogladnelam relacje Sylwii Peretti na instagramie i pokreci mnie zaraz jak nie zjem kaszanki z kapusta kiszona z grilla… siedze i mysle o niej… w sensie o tej kaszance..
 
reklama
Ja robiłam, ale przyznam szczerze, że nie pamiętam już co tam było dokładnie… Teraz jestem zapisana na taki sam pakiet tylko w innej klinice bo moja doktor od prenatalnych zmieniła miejsce pracy więc pewnie i na innym sprzęcie. Wracam we wtorek do domu to sprawdzę w wynikach, które dostałam przy 1 dziecku.
Super będę wdzięczna ☺️
 
U mnie dzis wolny dzien ale wzielam sie za mycie okien 😂 juz wszystkie wypucowane.

Mam takie smaki w tej ciazy ze to jest niepojete. Z pierwsza corka nic specjalnego mi sie nie chcialo, z druga cala ciaze musialam zjesc jedna tabliczke czekolady milka i tylko tej. Przytylam jedynie 8kg wiec luzik 😂 a teraz? Wczoraj jak mowilam objezdzilam 3 polskie sklepy za biala kielbasa do zurku i juz tracilam nadzieje ze ja znajde z lzami w oczach. Przed chwila ogladnelam relacje Sylwii Peretti na instagramie i pokreci mnie zaraz jak nie zjem kaszanki z kapusta kiszona z grilla… siedze i mysle o niej… w sensie o tej kaszance..
ta tabliczke czekolady to jedna ale dziennie 😂😂😂 zapomnialam dopisac
 
U mnie dzis wolny dzien ale wzielam sie za mycie okien 😂 juz wszystkie wypucowane.

Mam takie smaki w tej ciazy ze to jest niepojete. Z pierwsza corka nic specjalnego mi sie nie chcialo, z druga cala ciaze musialam zjesc jedna tabliczke czekolady milka i tylko tej. Przytylam jedynie 8kg wiec luzik 😂 a teraz? Wczoraj jak mowilam objezdzilam 3 polskie sklepy za biala kielbasa do zurku i juz tracilam nadzieje ze ja znajde z lzami w oczach. Przed chwila ogladnelam relacje Sylwii Peretti na instagramie i pokreci mnie zaraz jak nie zjem kaszanki z kapusta kiszona z grilla… siedze i mysle o niej… w sensie o tej kaszance..
Ja już kaszankę z kapustą kiszoną jadłam w tej ciąży. Tak mnie kiedyś naszło, że nie mogłam się oprzeć. Dodam, że normalnie nie jadam wcale kaszanki bo nie przepadam :D
 
Pojechałam na izbę z płomieniami o których pisałam i niestety dziecko przestało się rozwijać w 8 tygodniu, tętna nie znaleźli. Leże, jutro mają podać leki na wywołanie. Muszę się pożegnać z wami :(
Bardzo mi przykro 😢
Kochane :*
Nie przyszło mi być mama majowego bobasa, poroniłam w domu, naturalnie- czyli sprawdziły się przepowiednie pustego jaja. Nie mam sił jechać do szpitala dzisiaj nawet, przecież w Anglii do 12 tyg to nie bobo. Zycze wam wszystkiem lekkich rozwiązań x trzymajcie sie cieplutko x
jejku, tak mi przykro 😭
 
Sprawdzaly sie u Was "przepowiednie" rodziny nt zachcianek w ciazy a plci dziecka?

Bo przy synku to normalnie kapuste kiszona to jadlabym codziennie i mowili mi ze kwasne na chlopaka i sie sprawdzilo.

Tu jeszcze nie mam smakow procz ziemniakow tluczonych... i jakos mi tak bezplciowo jeszcze 🤦‍♀️😅
 
reklama
Ja nabawiłam się jakiejś infekcji intymnej i to konkretnie. Wczoraj dzwonił lekarz i zapisał antybiotyk dopochwowo.
Od razu zapytałam o coś na mdłości bo nie mogę funkcjonować do od rana do popołudnia. Dopiero jakby wieczorem żołądek zaczyna mi pracować. Polecił prevomit ale czy to coś da to nie wiem. W składzie witaminy i korzeń imbiru.
 
Do góry