reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie już na ostatnim USG w 17+1 było widać :D ale chłopaków można łatwiej wypatrzeć, poprzednio jak mieliśmy dziewczynkę to tak się kręciła na badaniach, że nawet na połówkowych nie było pewności.
I ogólnie byłam pewna, że mi zdradzi płeć właśnie tydzień temu jak byłam na wizycie i zaczęłam 18tc bo sam poprzednio mówił że w 18tc bedzie widac a nawet nie zobaczył, tylko że na połówkowych i tyle. Nie wiem może che mieć pewnosc dlatego tak czeka 😂
 
reklama
Lista mam z terminem na maj 2023 r.

1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena. @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot
25 maja- @akinommal
26 maja- @Paxa
27 maja- @Nika1006



Cześć dziewczyny! Czy mogłabym dołączyć do waszego grona? Jestem dziś w 16+0 tyg., ciąża bliźniacza :) termin na 30.05.23. Więc chyba dobrze trafiłam :) niestety na ostatniej wizycie w mikołajki okazało się, że zaczęła się skracać szyjka i mam zalecenie leżeć, przyda się ktoś z kim można pogadać o obawach, lękach, radościach i wspólnie się wspierać :)
Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.

Czekam na Was kobietki 😉😀😃
 
I ogólnie byłam pewna, że mi zdradzi płeć właśnie tydzień temu jak byłam na wizycie i zaczęłam 18tc bo sam poprzednio mówił że w 18tc bedzie widac a nawet nie zobaczył, tylko że na połówkowych i tyle. Nie wiem może che mieć pewnosc dlatego tak czeka 😂
Nie wiem :)
Ja mam USG przez brzuch ze względu na szew okrężny. Ale poprzednio chodziłam do Medicoveru i też miałam tylko dopochwowo. I też lekarka mi nie chciała sprawdzić płci. Teraz chodzę prywatnie to mam na każdej wizycie też badanie w fotelu, tam mi sprawdza stan szyjki i USG przez brzuch.
 
Jak urodzisz to jest szansa na przeżycie dziecka. Ja niczego nie szykuję przed 30tc, bo jakby coś się stało, to nie mam zamiaru potem na to wszystko patrzeć.
W sumie masz racje, zawsze mama mi to powtarza. Mam termin na 8.05 i mama mowi ze dopiero tak w marcu zacząc kupowac, wiadomo zawsze i tak trzeba ciut szybciej gdyby wczesniak czy coś. Ale powiem Wam, ze chyba moja wina jest taka ze siedzac na L4 ogladam na instragramie te wszystkie profile jak dziewczyny rodzą i co to nie kupują, że juz nie wiem czy ze mną cos nie tak bo niejtore to w 19tc to już całą wyprawke miały 😂🙈 partner i rodzina krzyczą, ze nie mam oglądac tych glupot bo się nakrecam. A one tam maja tyle rzeczy ze jestem przerażona 😭
 
W sumie masz racje, zawsze mama mi to powtarza. Mam termin na 8.05 i mama mowi ze dopiero tak w marcu zacząc kupowac, wiadomo zawsze i tak trzeba ciut szybciej gdyby wczesniak czy coś. Ale powiem Wam, ze chyba moja wina jest taka ze siedzac na L4 ogladam na instragramie te wszystkie profile jak dziewczyny rodzą i co to nie kupują, że juz nie wiem czy ze mną cos nie tak bo niejtore to w 19tc to już całą wyprawke miały 😂🙈 partner i rodzina krzyczą, ze nie mam oglądac tych glupot bo się nakrecam. A one tam maja tyle rzeczy ze jestem przerażona 😭
Popatrz racjonalnie :) mamy XXI wiek. W sklepach jest wszystko. Nawet jak wylądujesz w szpitalu i nagle urodzisz, to zanim wyjdziesz, możesz wszystko kupić przez internet i tylko facet w domu odbierze. Plus większość tych rzeczy ładnie wygląda, ale jest zbędna lub wręcz nieodpowiednia, jak wyposażenie łóżeczka :p
Ja mam całą wyprawkę uzbieraną po koleżankach, brakuje nam tylko łóżeczka i przewijaka. Ale wszystko leży zapakowane u rodziców i wcześniej niż marzec to tego nawet wyciągać nie będę.
Poprzednio jak urodziłam przedwcześnie w 22tc to się wręcz cieszyłam, że nie zdążyłam nic ściągnąć do domu :) bo niczego nie musiałam chować.
 
Jak urodzisz to jest szansa na przeżycie dziecka. Ja niczego nie szykuję przed 30tc, bo jakby coś się stało, to nie mam zamiaru potem na to wszystko patrzeć.
Rozumiem, może I racja, tylko ciężko będzie się oprzeć, zwłaszcza jak się pozna płeć, chociaż głupie skarbetki :D
 
reklama
Do góry