reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

mam od położnej, jeszcze nie wypisalam. niby to twoje prawo mieć i wymagać to co zaznaczysz, a w praktyce różnie do tego podchodzą. U mnie w szpitalu przy pierwszym porodzie położna pytała czy mam, wiem że nie wszędzie jest brany pod uwagę, a czasami po prostu sytuacja wymaga innego podejścia od lekarza i położnych niż to co sobie zażyczysz.
 
reklama
Wezmą pod uwagę czy nie moim zdaniem warto mieć. Choćby dlatego ze wpiszesz sobie tam takie rzeczy jak leki które bierzesz, inne informacje zdrowotne i niezdrowotne i jak ktoś nagle o coś zapyta to będziesz mieć wszystko w jednym miejscu nawet gdy Twoja głowa będzie zupełnie gdzie indziej. Mój plan porodu się kompletnie nie przydał jako taki bo nie było warunków do realizacji ale właśnie przy wypełnianiu tony dokumentów przy przyjęciu z akcją porodową miałam ściągę.
 
Hej Dziewczyny, mnie niestety dorwała choleostaza. Dzisiaj robiłam ktg i na szczęście puścili mnie do domu z zaleceniem diety j lekarstwami. Czy któraś z Was też ma to dziadostwo?
 
Ja dzisiaj mialam badanie III trymestru i wage mamy 2000
ucięło mi wiadomosc. Dokladnie na wyniku badań waga jest wpisana 2010 gram. Jestem w 31+3. Przy okazji infekcji w okolicach 25 tc Pani doktor na izbie przyjęć powiedziała, że Synek jest duzy ale dzisiaj ta waga mnie zszokowala. Myslalam, ze nie przybierze az tyle. Mam nadzieję, ze troszkę zwolni z tym przybieraniem 🤭
 
Mamy, które maja już dzieci :)
Czy wybudzałyście swoje maluchy do karmienia jeśli spały dłużej niż 3h? Jeśli tak do jakiego wieku?
 
Mamy, które maja już dzieci :)
Czy wybudzałyście swoje maluchy do karmienia jeśli spały dłużej niż 3h? Jeśli tak do jakiego wieku?
Ja wybudzałam na początku, bo córcia miała wysoki poziom bilirubiny. Po paru tygodniach już sama budzila się co ok te 3 h, więc nie musiałam tego pilnować. Na samym początku warto ze względu na rozkręcenie i stabilizację laktacji wybudzać dziecko w nocy na karmienie piersią.
 
reklama
Ja wybudzałam na początku, bo córcia miała wysoki poziom bilirubiny. Po paru tygodniach już sama budzila się co ok te 3 h, więc nie musiałam tego pilnować. Na samym początku warto ze względu na rozkręcenie i stabilizację laktacji wybudzać dziecko w nocy na karmienie piersią.
Ja wybudzałam do 3 miesiąca, bo położna środowiskowa mnie niezłe nastraszyła swoją historią🤨
 
Do góry