reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Ja bardzo chcę znów urodzić naturalnie, no ale jak będzie, kto to wie. Najważniejsze, żeby córka przyszła na świat zdrowo i bezpiecznie dla Nas obu. Termin na 23 maja. W poprzedniej ciaży miałam termin na 5 sierpnia, urodziłam 24 lipca.
 
Ja bardzo chcę znów urodzić naturalnie, no ale jak będzie, kto to wie. Najważniejsze, żeby córka przyszła na świat zdrowo i bezpiecznie dla Nas obu. Termin na 23 maja. W poprzedniej ciaży miałam termin na 5 sierpnia, urodziłam 24 lipca.
A to oczywiste, ze czasem nie mamy na to wpływu :) ja mam termin na 19 tez mam nadzieje naturalnie
 
Ja mam termin na 12.05. Też liczę na poród naturalny, ale niestety córka jest główką u góry i za ok 3tyg dowiem się czy się obróciła, jeśli nie to pewnie cesarka 😭
 
U mnie termin na 16.05, ale przez cukrzycę ciążową i tak miałabym wywoływany po skończonym 38. Po drodze przeboje z szyjką, mały przez długi czas był ułożony główkowo, teraz od kilku tygodni miednicowo i nie zapowiada się póki co na inne ułożenie. Moje leżenie też pewnie nie pomaga 🙈 Powoli godzę się z myślą o Cc.
 
To ja zamykam miesiac bo 31.05. Ale rowniez cukrzyca i dodatkowo nadcisnienie i problemy z szyjka wiec..... na bank cos bujnie wczesniej tylko zalezy z jakich powodow 🙈
 
Cześć Dziewczyny! Wczoraj trafiłam do szpitala z bardzo wysokimi kwasami żółciowymi, więc lekarze podjęli decyzję o wywołaniu porodu. Dzisiaj urodziłam córeczkę w 33 tygodniu ciąży, porôd naturalny oczywiście wspomagamy oksytocyną i balonikiem . Córeczka niestety potrzebuje jeszcze pomocy przy oddychaniu i raczej spędzimy w szpitalu długie tygodnie…trzymajcie za nas kciuki
 
Cześć Dziewczyny! Wczoraj trafiłam do szpitala z bardzo wysokimi kwasami żółciowymi, więc lekarze podjęli decyzję o wywołaniu porodu. Dzisiaj urodziłam córeczkę w 33 tygodniu ciąży, porôd naturalny oczywiście wspomagamy oksytocyną i balonikiem . Córeczka niestety potrzebuje jeszcze pomocy przy oddychaniu i raczej spędzimy w szpitalu długie tygodnie…trzymajcie za nas kciuki
Trzymam kciuki żeby córeczka szybko zaczęła oddychać i żebyście mogli się cieszyć sobą w domu. Ile malutka waży?
 
reklama
Do góry