reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja od wczoraj wieczora jestem przyjęta na patologie ciąży, nagle podwyższyło mi się ciśnienie, zaczal mocny ból głowy i wymioty, a że mam stwierdzone ryzyko stanu przedrzucawkowego to hospitalizacja wskazana. Dziś na obchodzie mówili że będzie indukcja, choć kiedy jeszcze nie wiadomo. Przynajmniej że na dzisiaj jest 38+2, więc donoszone.

Witam w klubie. Dokladnie wczoraj wyladowalam z duzym cisnieniem tak samo 🤷‍♀️
Jak się czujecie dziewczyny? Ja wczoraj miałam kontrolę i znowu w gabinecie wyszło mi zbyt wysokie ciśnienie, w domu jest okay, innych objawów brak. Dzisiaj mam zrobić dzienna zbiórke moczu i do tego badanie krwi.
 
reklama
Jak się czujecie dziewczyny? Ja wczoraj miałam kontrolę i znowu w gabinecie wyszło mi zbyt wysokie ciśnienie, w domu jest okay, innych objawów brak. Dzisiaj mam zrobić dzienna zbiórke moczu i do tego badanie krwi.
Ja się czuje super :) jutro rano zakładają mi balonik i robimy indukcję porodu :) W piątek prawdopodobnie będzie już po wszystkim :)
 
Ja się czuje super :) jutro rano zakładają mi balonik i robimy indukcję porodu :) W piątek prawdopodobnie będzie już po wszystkim :)
fajnie tak w sumie, wiedzieć Kiedy co i jak. Powodzenia!
Ja dziś 37+2, szczerze marzy mi się już poród.. Nie mam już na nic siły, nawet chodzenie sprawia mi problem 🤣
 
Ja jestem dzień po terminie. Miałam robione 2 razy ktg, jeśli do poniedziałku nadal nic to przyjść na kolejne ktg a jak dalej nic to w środę już się stawić na indukcję.
 
reklama
Do góry