reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Nie boicie się udławienia? Ja ma straszne opory 🫣
Ja cały czas jestem przerażona 🤪 Poważnie. Ale wiem, że odpowiednie jedzenie, prawidłowo podane, jest bezpieczne.
Długo musiałam walczyć ze sobą (pomogły mi bardzo wypowiedzi dziewczyn z forum), żeby zrozumieć, że odruch wymiotny, czy np kaszel to naturalna i dobra odpowiedź ze strony małego organizmu, który uczy się radzić sobie z taką formą jedzenia.
Wiadomo, że trzeba zachować ostrożność i czujność, ale też dać szansę 😉
No i ja póki co podaję w kawałkach chrupki, słupki banana czy słupki chleba z humusem lub twarożkiem, czasem też ciasteczko.
 
Cześć dziewczyny :) czy Wasze maluszki już chodzą ?
Ostatnio młody jest przekonany, że potrafi chodzić. Więc, puszcza się radośnie i wio do przodu. Tylko ma styl "pijanego mistrza" więc w 90% przypadków ta jego szarża kończy się miskowaniem 🙈 Zdarza się, że uda mu się przejść niewielki dystans i nie paść, jeśli na końcu drogi ma się czego złapać 😅
 
Pewnie ze maja , nawet na siadanie maja jeszcze czas :) bo do roku dzieci nie musza jeszcze siadać i to tez jest w normie , ale mogą już chodzić :)
 
reklama
Do góry