reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Kochane :*
Nie przyszło mi być mama majowego bobasa, poroniłam w domu, naturalnie- czyli sprawdziły się przepowiednie pustego jaja. Nie mam sił jechać do szpitala dzisiaj nawet, przecież w Anglii do 12 tyg to nie bobo. Zycze wam wszystkiem lekkich rozwiązań x trzymajcie sie cieplutko x
O Boziu, tak mi przykro 😥

To takie smutnie, że do 12tc nic nie robią...
 
reklama
No właśnie u mnie najśmieszniejsze jest to, że teściowie, którzy nam bardzo dużo przy dzieciach pomagają (bawili wnuki od roku do 2 lat, potem posyłaliśmy do przedszkola, jak w przedszkolu się pochorowały to też u nich żebyśmy nie brali opieki w pracy, jakakolwiek sytuacja podbramkowa, zawsze pomagają) zareagowali dobrze, a kręcili nosem moi rodzice, którzy przy dzieciach pomogli kilka razy i nikt od nich niczego w tej kwestii nie oczekuje.
U mnie właśnie to zawsze moi rodzice pomagają w jakichkolwiek sytuacjach więc po części zrozumiem, że mogą mieć dość dzieci 🤭 Teściowa niby nie ma nic przeciwko, jeśli poprosimy ją o pomoc ale wprost powiedziała, że może zająć się starszakiem ale młodszej córki nie chce 😞 przykre to było bardzo.. W dodatku nie korzystam często z pomocy teściowej bo po pierwsze - pali w domu a ja nie chce, żeby dzieci wdychały te toksyny a po drugie niby chce się zająć a jak przychodzi co do czego to syn mi potem opowiada, że babcia się z nim nie bawi wcale tylko mu włącza tv :/ to ja dziękuję za taką opiekę..
 
Kochane :*
Nie przyszło mi być mama majowego bobasa, poroniłam w domu, naturalnie- czyli sprawdziły się przepowiednie pustego jaja. Nie mam sił jechać do szpitala dzisiaj nawet, przecież w Anglii do 12 tyg to nie bobo. Zycze wam wszystkiem lekkich rozwiązań x trzymajcie sie cieplutko x
Bardzo mi przykro.
 
Hey dziewczyny. Ja nie stąd ale na głównej mi wpadło w oko, że macie 2x bliźniaki :)
@Bonnie9 @Lily of the Valley © Gratulacje!
Ja miałam swoich chłopaków rodzic 22.05 (ostatecznie wydobyciny się odbyły 11.04)
W naszej grupie majowej '22 też były 2 ciąże bliźniacze 😅
Obie zakończone wcześniej, niż planowano, ale ostatecznie wszystko super!
Oszczędzajcie się szczególnie w drugiej połowie ciąży!!!! Jest co dźwigać :)
Zdrowia dla wszystkich mam! Powodzenia :*
 
Hey dziewczyny. Ja nie stąd ale na głównej mi wpadło w oko, że macie 2x bliźniaki :)
@Bonnie9 @Lily of the Valley © Gratulacje!
Ja miałam swoich chłopaków rodzic 22.05 (ostatecznie wydobyciny się odbyły 11.04)
W naszej grupie majowej '22 też były 2 ciąże bliźniacze 😅
Obie zakończone wcześniej, niż planowano, ale ostatecznie wszystko super!
Oszczędzajcie się szczególnie w drugiej połowie ciąży!!!! Jest co dźwigać :)
Zdrowia dla wszystkich mam! Powodzenia :*
 
Ja miałam cukier ponad 6 prawie 7 i nic mi nie mówiła że za wysoki. Widziałam że przekracza norme ale moja gin nic mi nie mówi na temat cukru tylko kazala inne badania zrobić. No to jaja z tym cukrem. Przycupne co się będzie działo z Tobą I tym cukrem. Dlaczego moja w ogóle nie zareagowała jak mam jeszcze większy niż Ty 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja czekam na razie na wizytę na NFZ w poniedziałek i zobaczymy co mi lekarz powie. Czytałam na internecie i faktycznie przekracza mi normę, minimalnie ale jednak. Może dadzą mi skierowanie na krzywą już teraz 🤷
 
Raczej nie dadza i to jeszcze nfz :-p przy nieznacznym przekroczeniu kaza wprowadzic dietei pewnie jak sie unonuje to standardowo w 26tc bedzie krzywa.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was obecnie bierze glucophage? Kiedy Wasz ginekolog myśli o odstawieniu leku czy nadal macie brać? Jak to u Was wygląda?
 
Do góry