reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A ja ciagle mysle o tym, ze całkiem przeszedł mi ból piersi…. Gdzies czytałam ze ro zły znaki oczywiście teraz stres, czy rzeczywiście wszystko ok
Rozumiem Cię. Też tak mam. Obecnie w ogóle nie bolą mnie piersi. Do tej pory było różnie, raz bolały, były czerwone, raz mniej raz bardziej.
Czytałam sporo na ten temat i z tego co widzę, to nie musi to absolutnie nic oznaczać.
Choć pewnie tak Cię to pociesza jak i mnie ; )
 
A mnie dziś w końcu dzieci zaraziły. Co polecacie w ciąży na ból gardła? Dodam ogromny ból gardła, ledwo ślinę przełykam 😔 do tego bolą mięśnie, głowa i mi zimno jak to przy przeziębieniu 🤒 wiem, że to irracjonalne ale jestem zła na mojego dzieciaka bo mi kaszlał prosto w twarz od kilku dni. Proszę, żeby się odwracał a ten łeb w moja stronę i heja z kaszlem na matkę 😡
 
To masz odwrotnie, bo większość z nas szaleje ze stresu przed każda wizyta. 🫢🫢🫢 ale masz racje, stres czy nie stres i tak nic to nie da. Jak ma być dobrze to będzie i na tej pierwszej wizycie w 10tc, a jak ma być zle to nic nie da chodzenie co tydzień na wizytę 😒
U mnie wizyta wcześniej nie ma sensu bo serca u mnie się pojawiają dość późno ok 8 tyg więc mam na 9 umówione czyli pojutrze. Wcześniej ani nie miałoby to sensu ani nic by mi to nie dało. Napewno żadnego spokoju
Sama umiesz tak fajnie określić wielkość macicy?
To bardzo proste jest
 
U mnie wizyta wcześniej nie ma sensu bo serca u mnie się pojawiają dość późno ok 8 tyg więc mam na 9 umówione czyli pojutrze. Wcześniej ani nie miałoby to sensu ani nic by mi to nie dało. Napewno żadnego spokoju

To bardzo proste jest
Nie rozumiem takiego podejścia.
Wczesne usg wykrywa/wyklucza cp.
Wcześniej pisałyście, że plamienia w ciąży nie są niepokojące. A plamienia często zdarzają się właśnie przy cp. Czekanie do 9/10 tc na pierwsze usg moim zdaniem jest nieodpowiedzialne 🤷‍♀️
 
A mnie dziś w końcu dzieci zaraziły. Co polecacie w ciąży na ból gardła? Dodam ogromny ból gardła, ledwo ślinę przełykam 😔 do tego bolą mięśnie, głowa i mi zimno jak to przy przeziębieniu 🤒 wiem, że to irracjonalne ale jestem zła na mojego dzieciaka bo mi kaszlał prosto w twarz od kilku dni. Proszę, żeby się odwracał a ten łeb w moja stronę i heja z kaszlem na matkę 😡
Bardzo polecam czarne Hallsy, serio, mega pomagają! :)
 
A mnie dziś w końcu dzieci zaraziły. Co polecacie w ciąży na ból gardła? Dodam ogromny ból gardła, ledwo ślinę przełykam 😔 do tego bolą mięśnie, głowa i mi zimno jak to przy przeziębieniu 🤒 wiem, że to irracjonalne ale jestem zła na mojego dzieciaka bo mi kaszlał prosto w twarz od kilku dni. Proszę, żeby się odwracał a ten łeb w moja stronę i heja z kaszlem na matkę 😡
My właśnie na dniach w domu mieliśmy takie przeziębienie i mogę napisać, czym się leczyłam. Gardło psikałam Tantum Verde, napotnie lipa z plasterkami imbiru, miodem i goździkami, przy gorączce powyżej 38 stopni paracetamol, do nosa irygacje. Po dwóch dniach przeszło.

(Wiem, że zdaniem niektórych w ciąży lipy i goździków nie można. Ja piję 🤷).
 
reklama
A mnie dziś w końcu dzieci zaraziły. Co polecacie w ciąży na ból gardła? Dodam ogromny ból gardła, ledwo ślinę przełykam 😔 do tego bolą mięśnie, głowa i mi zimno jak to przy przeziębieniu 🤒 wiem, że to irracjonalne ale jestem zła na mojego dzieciaka bo mi kaszlał prosto w twarz od kilku dni. Proszę, żeby się odwracał a ten łeb w moja stronę i heja z kaszlem na matkę 😡
Ja jadłam dużo czosnku i cebuli 🙃 piłam wodę z miodem i cytryną. Jakoś w końcu przeszło
 
Do góry