reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

A mnie dziś w końcu dzieci zaraziły. Co polecacie w ciąży na ból gardła? Dodam ogromny ból gardła, ledwo ślinę przełykam 😔 do tego bolą mięśnie, głowa i mi zimno jak to przy przeziębieniu 🤒 wiem, że to irracjonalne ale jestem zła na mojego dzieciaka bo mi kaszlał prosto w twarz od kilku dni. Proszę, żeby się odwracał a ten łeb w moja stronę i heja z kaszlem na matkę 😡
Ja piłam mleko z miodem i czosnkiem, do tego kupiłam pastylki pre_nalen gardło i się uporałam z uciążliwym bólem.
Dużo zdrówka Ci życzę ☺️
 
reklama
My właśnie na dniach w domu mieliśmy takie przeziębienie i mogę napisać, czym się leczyłam. Gardło psikałam Tantum Verde, napotnie lipa z plasterkami imbiru, miodem i goździkami, przy gorączce powyżej 38 stopni paracetamol, do nosa irygacje. Po dwóch dniach przeszło.

(Wiem, że zdaniem niektórych w ciąży lipy i goździków nie można. Ja piję 🤷).
Tantum verde stosuję - w sumie nie pomaga prawie wcale :/ piję herbatkę z lipy i kwiatów czarnego bzu, do tego miód, czasem też cytrynka - bardzo to lubię :D A powiedz mi, czym robiłaś irygacje nosa?
 
Moje mdłości nie pozwalają mi na zjedzenie wielu rzeczy, moje śniadania to raczej taki standard, codziennie to samo. Ale dzisiaj otworzyłam rano oczy i przed nimi ukazał się śledź w sosie pomidorowym z puszki 🤣 musiałam zjeść.. i wiecie co? Odkąd jestem w ciąży, jeszcze nic mi tak nie wjechało leciutko jak ten śledź 😍 kobiety! Polecam śledzie w puszce, może wam tez wjadą i nie wyjadą! 🤗
 
Powiem Wam, że jakieś mam czarne myśli co do ciąży i czekam jak na szpilkach na piątkową wizytę. Oj to będzie duży stres tym razem. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że zanik objawów, które się miało nic nie znaczy ale jakoś tak czuję się inaczej niż wcześniej - być może też przez chorobę 🤔

Któraś z Was pisała ostatnio, że ma wrażenie, że ma mniejszy brzuszek - u mnie też od kilku dni tak jest. Nie tylko rano ale przez cały dzień.
 
reklama
Moje mdłości nie pozwalają mi na zjedzenie wielu rzeczy, moje śniadania to raczej taki standard, codziennie to samo. Ale dzisiaj otworzyłam rano oczy i przed nimi ukazał się śledź w sosie pomidorowym z puszki 🤣 musiałam zjeść.. i wiecie co? Odkąd jestem w ciąży, jeszcze nic mi tak nie wjechało leciutko jak ten śledź 😍 kobiety! Polecam śledzie w puszce, może wam tez wjadą i nie wyjadą! 🤗
Ja też dziś rano jadłam rybkę z puszki w pomidorach :D
 
Do góry