reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Ja już po wyniki za 2-3 tygodnie ciężko wgl było zlokalizować dziecko USG przez brzuch strasznie się chowało i też zrobił mi dopochwowo , a na dziś niestety odwołali mi wizytę u ginekologa z dobrych wieści doktorka przełożyła pacjentki na sobotę co w soboty normalnie nie przyjmuje
 
Ale wszystko jest w porządku? Ja nie wiem czemu lekarze nie działają według najnowszych wytycznych, które tego nie polecają :(
ja nawet nie wiedziałam ze to szkodzi, jak ja byłam w 8tc to mi lekarz powiedział ze jeszcze nie posłuchamy serduszka bo sie nie zaleca, ja wtedy myślałam ze chodzi mu o to żebym sie nie przywiązała czy coś bo w razie jakby coś sie stało to byłoby mi sie trudniej pogodzić z tym. 🫢
 
U mnie bialo, mokro, czasami tak mokro, że idę zerkać czy aby nie plamie? Schiza została niestety po tych plamieniach...
 
reklama
Ja od kiedy biorę luteinę to mam tylko to dziadostwo ma majtkach/wkładce :/ a co do Dopplera i słuchania serca to moja lekarka wyznaje zasadę,że od 10tyg można bezpiecznie słuchać. W sumie dla mnie to nie robi problemu, wystarczy,że widzę jak tętni na USG to nie musi mi dźwięku puszczać
 
Do góry