reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A u nas prawdopodobnie covid. 😑😑 Bo juz 8 dzien i czuje się źle w gardle cos siedzi ale mam tylko inhalacje vo crp i morfologie w porządku. Goraczki nie mialam. Trochę się martwię mimo ze dzisiaj 11+5, ale już nic nie zrobię. Corka 2.5 letnie tez chora...Ale jestem taaaaaka zmeczona. Dosyc ze xiaza to choroba to chore dziecko bs, wychodzenia z domu. Ludzie zloci. Nic tylko usnac do wiosny.
 
A u nas prawdopodobnie covid. 😑😑 Bo juz 8 dzien i czuje się źle w gardle cos siedzi ale mam tylko inhalacje vo crp i morfologie w porządku. Goraczki nie mialam. Trochę się martwię mimo ze dzisiaj 11+5, ale już nic nie zrobię. Corka 2.5 letnie tez chora...Ale jestem taaaaaka zmeczona. Dosyc ze xiaza to choroba to chore dziecko bs, wychodzenia z domu. Ludzie zloci. Nic tylko usnac do wiosny.
Ja już 2 tygodnie morduję się z gardłem, już powoli jest lepiej. Mnóstwo osób teraz przeziębionych, może to nie covid, są też inne wirusy ;)
 
reklama
Powiedziałam przełożonemu o ciąży 🙂 ogólnie mam umowę do końca marca więc powiedziałam mu że chce ją na czas nieokreślony i może jakąś podwyżkę. Pogratulował, o umowie musi pogadać z dyrektorem ale zależy mu żebym wróciła po macierzyńskim 🙂
Kciuki za jutrzejsze wizyty ✊✊
super! Fajnie ze tak to przyjęli i trzymam kciuki żeby przedłużyli umowę :) Ja tez napisałam szefowi ze mam L4, ale nie pisałam z jakiego powodu i odpisał czy coś dzieje się ze zdrowiem i tak nie wiem jak mi napisać o tej ciąży 🤮 jutro coś wymyślę..
A u nas prawdopodobnie covid. 😑😑 Bo juz 8 dzien i czuje się źle w gardle cos siedzi ale mam tylko inhalacje vo crp i morfologie w porządku. Goraczki nie mialam. Trochę się martwię mimo ze dzisiaj 11+5, ale już nic nie zrobię. Corka 2.5 letnie tez chora...Ale jestem taaaaaka zmeczona. Dosyc ze xiaza to choroba to chore dziecko bs, wychodzenia z domu. Ludzie zloci. Nic tylko usnac do wiosny.
współczuje i życzę dużo zdrowka !!
Buuu.. czuję się dziś zagłodzona😔 u Was z tego co czytam dużo lepiej, a ja wciąż wymioty i mdłości, na nic smaku nie mam😔
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyty 🤞
mam nadzieje ze przejdzie jak najszybciej!
 
Do góry